Ubytování v Itálii, Praiano (Amalfi - pobřeží) v rekreačním domě 'Cerasella'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Cerasella, Praiano
★★★

Itálie, Amalfi - pobřeží, Praiano

Itálie, Amalfi - pobřeží, Praiano
Číslo objektu: IT6082.107.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it6082_107_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 22.969,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 80 m2 na 2 podlažích, jihozápadní orientace. Světlé, jednoduché a účelné zařízení: 1x pokoj s panoramatickým oknem s 1x lůžko, 1x francouzským lužkem, klimatizace a horkovzdušná kamna. Jídelna. Kuchyňský kout (4 plotýnky, myčka, mraznička). Vstup na zahradu, k zahradnímu sezení. Sprcha/bidet/WC. Ve spodním patře: (venkovní schodiště) 1x pokoj s 1x lůžko, 1x francouzským lužkem a sprcha/bidet/WC. Vstup na zahradu. Zahradní sezení 50 m2, velká zahrada 150 m2. Zahradní nábytek, gril, lehátka. Nádherný panoramatický výhled na moře, do údolí, na krajinu a na město. K dispozici: pračka. Vhodné pro rodiny. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Ideální pro ty, kteří milují pěší turistiku a kontakt s přírodou, protože dům je dosažitelný pouze pěšky cca 2 km (25 minut) po tvz. slavné 'cestě bohů.' Přeprava zavazadel při příjezdu a odjezdu je na koni (zahrnuto v ceně). Na cestě se nesvítí, k dispozici jsou dobíjecí baterky. Před potvrzením Vám doporučujeme blíže se informovat. Hosté mohou využívat ovoce a zeleninu přímo ze zahrady. Úchvatný výhled na moře a ostrov Capri.
Informace o domě (rezidenci)
Agerola 15 km od Amalfi: Jednoduchý rodinný dům 'Cerasella', obklopen stromy, loukami, poli a vinicemi. Mimo obec, v okrsku Sentiero degli Dei, samostatně stojící, klidná, vyvýšená poloha, 10 km od moře, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: velká zahrada s rostlinami a stromy, ovocná zahrada, bazén (nezapuštěný) (4 m průměr, hloubka 150 - 150 cm, 01.06.-30.09.). Zahradní nábytek, gril. Výměna povlečení (navíc- extra). Výměna ručníků (navíc- extra). Úklid na vyžádání (extra). Snídaně na vyžádání (extra). 2 km pěšina k domu. Veřejné parkoviště 2 km na ulici. Obchod 2 km, restaurace 2 km. Atrakce v blízkosti: Amalfi Coast 10 km, Capri, Sorrento 20 km, Napoli 60 km, Ischia, Pompei 35 km. Prodej místních zemědělských výrobků.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Praiano:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Amalfi, římského původu, na krásném místě Costiera Amalfitana, proslulé svým krásným mořem, dobrým jídlem a laskavostí obyvatel. Nádherné výlety na Capri, Ischia, Pompei a Positano.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 20.7.2018 22:22
Mapa stránek ...