Ubytování v Itálii, Praiano (Amalfi - pobřeží) v rekreačním domě 'Path of the Gods - Dea Afrodite'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Path of the Gods - Dea Afrodite, Praiano
★★★

Itálie, Amalfi - pobřeží, Praiano

Díváte se na již starší verzi nabídky ubytování.
Pro aktuální informace přejděte prosím na:
aktuální informace o tomto ubytování ....

Itálie, Amalfi - pobřeží, Praiano
Číslo objektu: IT6082.105.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it6082_105_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 12.066,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 80 m2, jihozápadní orientace. Světlé, jednoduché a účelné zařízení: 1x pokoj s panoramatickým oknem s 3x lůžko a klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj s 3x lůžko a klimatizace. Vstup na terasu. Otevřená jídelna s otevřený krb a TV. Vstup na zahradu, na terasu. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička). Sprcha/bidet/WC. Klimatizace. 2x velká terasa, zahradní sezení, zahrada. Zahradní nábytek, gril, lehátka. Nádherný panoramatický výhled na moře, do údolí, na krajinu a na město. K dispozici: pračka, vysoušeč vlasů. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Ideální pro ty, kteří milují pěší turistiku a kontakt s přírodou, protože dům je dosažitelný pouze pěšky (cca 1 km, 15 minut) po tvz. slavné "cestě bohů." Pro přepravu zavazadel se používají koně (při příjezdu a odjezdu v ceně). Na cestě se nesvítí. Před potvrzením Vám doporučujeme blíže se informovat. Hosté mohou využívat ovoce a zeleninu přímo ze zahrady. Úchvatný výhled na moře a ostrov Capri.
Informace o domě (rezidenci)
Agerola 15 km od Amalfi: Stylový jednoduchý rodinný dům "Path of the Gods - Dea Afrodite", obklopen stromy, loukami, poli a vinicemi. Mimo obec, v okrsku Sentiero degli Dei, samostatně stojící, klidná, slunná, vyvýšená poloha, 10 km od moře, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: velká zahrada s rostlinami, květinami a stromy, ovocná zahrada. Zahradní nábytek, gril. Výměna povlečení (navíc- extra). Výměna ručníků (navíc- extra). Úklid na vyžádání (extra). Snídaně na vyžádání (extra). 1 km pěšina k domu. Veřejné parkoviště 1 km na ulici. Obchod 2 km, restaurace 2 km. Atrakce v blízkosti: Amalfi Coast 10 km, Capri, Sorrento 20 km, Napoli 60 km, Ischia, Pompei 35 km. Prodej místních zemědělských výrobků.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Praiano:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Amalfi, římského původu, na krásném místě Costiera Amalfitana, proslulé svým krásným mořem, dobrým jídlem a laskavostí obyvatel. Nádherné výlety na Capri, Ischia, Pompei a Positano.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
3K K-ONNECTION Kaprun - Maiskogel - Kitzsteinhorn (video)
Z centra Kaprunu šesti lanovkami až na Kitzsteinhorn do výšky 3 029 metrů. Tento řetězec lanovek má celkem 12 km. Překonané převýšení 2 261 metrů je největší ve Východních Alpách.

Image
Rakouská dálniční známka
Kolik stojí rakouská dálniční známka. Kam se nalepuje. Dá se koupit přes internet? Jak funguje elektronická dálniční znánka. Na kterých úsecích dálnic není potřeba. Kompletní informace o rakouských dálničních známkách.

Image
Sopka Stromboli nedaleko Sicílie vybuchla
Sopka Stromboli na stejnojmenném italském ostrově nedaleko Sicílie dnes vybuchla, exploze byla podle agentury ANSA silnější než ta ze začátku července.

Image
Fageralm: sjezd od Vorderer Fager do údolí (Talabfahrt)
Sjezd po modré a červené sjezdovce od Vorderer Fager (1 790 m n.m.) až do údolí do Forstau (935 m n.m.)

Image
Karstein (Kitzbüheler Alpen) panorama
Panorama z vrcholu Karstein, který je v rakouském Tyrolsku v horské skupině Kitzbüheler Alpen. Vrchol Karsteinu je v nadmořské výšce 1922 m. Na této stránce najdete panorama z vrcholu s popisem okolních hor.

Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 3.6.2020 10:26
Mapa stránek ...