Ubytování v Itálii, Positano (Amalfi - pobřeží) v rekreačním domě 'Anastasia'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Anastasia, Positano
★★★

Itálie, Amalfi - pobřeží, Positano

Itálie, Amalfi - pobřeží, Positano
Číslo objektu: IT6085.5.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it6085_5_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 19.064,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 100 m2. Úplně renovovaný v roce 2015, jednoduché a komfortní zařízení: velký obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem s jídelní stůl a kabelová TV (plochá obrazovka), klimatizace. Vstup k zahradnímu sezení. 1x dvoulůžkový pokoj s panoramatickým oknem s klimatizace. 1x dvoulůžkový pokoj s klimatizace. 1x pokoj s 2x lůžko a klimatizace. Otevřená kuchyně (5 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička). 2x sprcha/bidet/WC. Klimatizace, topeni horkým vzduchem. Velká terasa 40 m2, zahradní sezení částéčně kryté. Zahradní nábytek, gril, lehátka. Nádherný panoramatický výhled na moře, na krajinu a na město. K dispozici: pračka, sejf, žehlička, síť proti hmyzu, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: bez parkovišté. Bez výtahu.
Informace o domě (rezidenci)
Positano: Pěkný, stylový rodinný dům 'Anastasia', renovovaný v roce 2015. V obci 2 km od centra Positano, slunná, vyvýšená poloha, 2 km od moře, 2 km plaz, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: terasa (40 m2), zahradní nábytek, gril. V domě: pračka. Transfer z letiště (extra). Cesta se schodištěm (115 schodů) k domu. Obchod, potraviny, restaurace 300 m, pěší zóna 2 km, centrum dostupné pěšky během 10 min. Autobusová zastávka 100 m, trajekt 'Positano' 2 km, písečná pláž 'Spiaggia Grande' 2 km, potápěčské centrum 2 km. Marina 2 km, od domu vedou turistické / vycházkové trasy 200 m. Atrakce v blízkosti: Amalfi 15 km, Sorrento 17 km, Pompei 35 km, Napoli 65 km, Capri, Ischia. Pozor prosím: nedoporučujeme příjezd automobilem. Baby-výbava na dotaz (extra).
Rezervace
Ubytování v Itálii, Positano:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Amalfi, římského původu, na krásném místě Costiera Amalfitana, proslulé svým krásným mořem, dobrým jídlem a laskavostí obyvatel. Nádherné výlety na Capri, Ischia, Pompei a Positano.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.10.2018 04:12
Mapa stránek ...