Ubytování v Itálii, Conca dei Marini (Amalfi - pobřeží) v rekreačním domě 'Sunrise'. Toto ubytování je pro 7 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 3 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 3). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Sunrise, Conca dei Marini
★★★

Itálie, Amalfi - pobřeží, Conca dei Marini

Itálie, Amalfi - pobřeží, Conca dei Marini
Číslo objektu: IT6077.10.3
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it6077_10_3/
Ubytování pro 7 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 16.822,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Sunrise', 5-pokojový dům 120 m2 na 2 podlažích. Světlé, částéčně renovovaný v roce 2015, účelné a komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV-satelit. Vstup na terasu. 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/bidet/WC. Vstup na terasu. 1x pokoj s 3x lůžko. Vstup na terasu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mraznička). Koupelna/bidet/WC. V horním patře: (venkovní schodiště) 1x dvoulůžkový pokoj. Vstup na terasu. Obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl, kuchyňským koutem a TV-satelit (plochá obrazovka). Koupelna/bidet/WC. Klimatizace, topeni horkým vzduchem (extra). Vytápění pouze od 01.11. do 31.03. 2x velká terasa, malá zahrada. Zahradní nábytek, lehátka. Nádherný panoramatický výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Vhodné pro rodiny.
Informace o domě (rezidenci)
Conca dei Marini 4 km od Amalfi: Pěkný, komfortní dvougenerační dům 'Sunrise', renovovaný v roce 2015, obklopen stromy. Slunná, vyvýšená poloha, 3 km od moře, 3 km plaz. Společné: dvůr. Terasa (100 m2). V domě: Wireless LAN [WLAN], střešní terasa, klimatizace, pračka. Úklid na vyžádání (extra). Transfer z letiště (extra). Cesta se schodištěm (80 schodů) k domu. Veřejné parkoviště na ulici extra. Obchod, restaurace 600 m, centrum dostupné pěšky během 10 min. Autobusová zastávka 20 m, nádraží 'Salerno' 30 km, trajekt 'Amalfi' 4 km, písečná pláž 3 km. Od domu vedou turistické / vycházkové trasy 300 m. Atrakce v blízkosti: Praiano 9 km, Positano 13 km, Vesuvio 50 km, Ravello 10 km, Pompei 25 km, Sorrento 20 km. Pozor prosím: auto doporučeno, bez výtahu. Na vyžádání může být zorganizován transfer z letiště k rekreačnímu domu. Část domu je uzavřena a není obývána. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Conca dei Marini:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Amalfi, římského původu, na krásném místě Costiera Amalfitana, proslulé svým krásným mořem, dobrým jídlem a laskavostí obyvatel. Nádherné výlety na Capri, Ischia, Pompei a Positano.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.4.2019 15:26
Mapa stránek ...