Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'De Stefano's' - Itálie (Amalfi - pobřeží), Amalfi. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový byt 110 m2 v 1. patře. Účelné a komfortní zařízení: 1x dvoulůžkový pokoj. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko. Obývací pokoj/jídelna s TV. Kuchyně (4 plotýnky, trouba). Sprcha/bidet/WC. Plynové topení (extra). Vytápění pouze od 01.11. do 31.03. Terasa, zahrada. Zahradní nábytek. Pěkný panoramatický výhled na moře, do údolí, do zahrady a na město. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování č. 1 (extra) u domu.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu De Stefano's, Amalfi

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it6080_180_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 110 m2 v 1. patře. Účelné a komfortní zařízení: 1x dvoulůžkový pokoj. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko. Obývací pokoj/jídelna s TV. Kuchyně (4 plotýnky, trouba). Sprcha/bidet/WC. Plynové topení (extra). Vytápění pouze od 01.11. do 31.03. Terasa, zahrada. Zahradní nábytek. Pěkný panoramatický výhled na moře, do údolí, do zahrady a na město. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování č. 1 (extra) u domu.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Cesta z Mayrhofenu přes Edelhütte na Ahornspitze
Typ na jednodenní výlet v oblasti Mayrhofenu (Zillertal). Větší část cesty, minimálně okruh k chatě Edelhütte, se dá naplánovat jako nenáročný rodinný výlet s dětmi. Další část cesty až do sedla, které je jihozápadně od 2973m vysokého vrcholu Ahornspitze, zvládnou děti také.

Image
Harakiri - nejstrmější sjezdovka v Rakousku
Kde je nejprudší sjezdovka v Rakousku? Nejstrmější sjezdovkou v Rakousku je sjezdovka Harakiri Penken v lyžařském areálu Mayrhofen v Tyrolském Zillertalu.

Image
Alpbach: sjezd podél Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13
Video z oblasti Alpbach - Wildschönau. Sjezd od horní stanice kabinové lanovky Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13.

Image
Fageralm: sjezd od Vorderer Fager do údolí (Talabfahrt)
Sjezd po modré a červené sjezdovce od Vorderer Fager (1 790 m n.m.) až do údolí do Forstau (935 m n.m.)

Image
Záhadná hora Kailas
Kailas je asi nejzáhadnější horou na světě. Je opředena množstvím mýtů a legend. Zatím na ni nevystoupil žádný horolezec. Kailas měří 6714 metrů (podle čínských měření), místní lidé ale tvrdí, že hora má výšku jen 6666 metrů a na vrcholu je údajně...

Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 8.12.2019 17:02
Mapa stránek ...