Ubytování v Itálii, Amalfi (Amalfi - pobřeží) v apartmánu 'De Stefano's'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu De Stefano's, Amalfi
★★

Itálie, Amalfi - pobřeží, Amalfi

Díváte se na již starší verzi nabídky ubytování.
Pro aktuální informace přejděte prosím na:
aktuální informace o tomto ubytování ....

Itálie, Amalfi - pobřeží, Amalfi
Číslo objektu: IT6080.180.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it6080_180_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 9.802,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 110 m2 v 1. patře. Účelné a komfortní zařízení: 1x dvoulůžkový pokoj. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko. Obývací pokoj/jídelna s TV. Kuchyně (4 plotýnky, trouba). Sprcha/bidet/WC. Plynové topení (extra). Vytápění pouze od 01.11. do 31.03. Terasa, zahrada. Zahradní nábytek. Pěkný panoramatický výhled na moře, do údolí, do zahrady a na město. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování č. 1 (extra) u domu.
Informace o domě (rezidenci)
Agerola 12 km od Amalfi: Dvougenerační dům 'De Stefano's', renovovaný v roce 2008, obklopen stromy a loukami. V centru obce Agerola, centrální, slunná, vyvýšená poloha, 9 km od moře, 9 km plaz, na hlavní ulici. K dispozici pouze pro Vás: zahrada s květinami. Terasa, zahradní nábytek. Úklid úklid bytu na vyžádání (extra). Pomoc v domácnosti denně na vyžádání (extra). Kuchař na vyžádání (extra). Donáška pečiva, donáška nápojů, snídaně a polopenze na vyžádání. Možnost zajištění nákupů před příjezdem. Parkovací místo (extra) u domu. Obchod, potraviny 50 m, restaurace, bar 100 m, autobusová zastávka 20 m, oblázková pláž 'Santa Croce' 9 km. Jízdárna 300 m. Atrakce v blízkosti: Amalfi 9 km, Positano 25 km, Sorrento 40 km, Napoli 45 km, Pompei 20 km, Capri. Pozor prosím: baby-výbava na dotaz (extra).
Rezervace
Ubytování v Itálii, Amalfi:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Amalfi, římského původu, na krásném místě Costiera Amalfitana, proslulé svým krásným mořem, dobrým jídlem a laskavostí obyvatel. Nádherné výlety na Capri, Ischia, Pompei a Positano.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Alpbach: sjezd podél Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13
Video z oblasti Alpbach - Wildschönau. Sjezd od horní stanice kabinové lanovky Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13.

Image
Brixen: sjezd po modré sjezdovce číslo 3 (Zinsberg abfahrt)
Sjezd po pohodové modré sjezdovce číslo 3 Zinsberg abfahrt ve skiareálu Brixen im Thale - SkiWelt. Sjezdovka je vhodná pro začátečníky.

Image
Harakiri - nejstrmější sjezdovka v Rakousku
Kde je nejprudší sjezdovka v Rakousku? Nejstrmější sjezdovkou v Rakousku je sjezdovka Harakiri Penken v lyžařském areálu Mayrhofen v Tyrolském Zillertalu.

Image
Vysokohorská silnice Grossglockner Hochalpenstrasse
Alpská vysokohorská silnice Großglockner Hochalpenstraße vede jednou z nejkrásnějších částí národního parku Vysoké Taury (Hohe Tauern) – od střediska Fusch a osady Ferleiten na severní straně do městečka Heiligenblut na straně jižní.

Image
3K K-ONNECTION Kaprun - Maiskogel - Kitzsteinhorn (video)
Z centra Kaprunu šesti lanovkami až na Kitzsteinhorn do výšky 3 029 metrů. Tento řetězec lanovek má celkem 12 km. Překonané převýšení 2 261 metrů je největší ve Východních Alpách.

Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 20.11.2019 01:11
Mapa stránek ...