Ubytování v Itálii, Vasto (Abruzzo) v apartmánu 'Excelsior'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 7). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu Excelsior, Vasto
★★★

Itálie, Abruzzo, Vasto

Itálie, Abruzzo, Vasto
Číslo objektu: IT4950.200.3
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it4950_200_3/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 9.720,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Stella Marina', 2-pokojový byt 35 m2. Světlé, moderní a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka). Sprcha/bidet/WC. Klimatizace, topeni horkým vzduchem. Terasa 10 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (1 Auto). Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Komfortní rekreační osada 'Excelsior', 4-podlažní. 34 byty v rezidenci. 3 km od centra Vasto Marina, 6 km od centra Vasto, živá, slunná poloha, 200 m od moře, 200 m plaz, na hlavní ulici. Společné: bazén oplocený (01.06.-15.09. bazén otevřen 09:30-13:00 a 15:00-19:00). Venkovní sprcha, zahradní sezení, dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, společenská místnost s TV, výtah, prádelna (extra). Snídaně a polopenze na vyžádání na vyžádání (extra). Parkovací místo (omezený počet míst), garáž (extra). Supermarket 500 m, obchodní centrum 5 km, nádraží 'Vasto - San Salvo' 2 km, písečná pláž 200 m. Atrakce v blízkosti: Ortona 50 km, Montesilvano 85 km, Gargano 90 km. Pozor prosím: recepce otevřena od 00:00-24:00 h. Animace v sezóně. Pozor prosím: hlavní silnice v blízkosti. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Vasto:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Antické městečko na jaderském pobřeží, na vyvýšenině, svažující se k moři. Panoramatická poloha. Pozoruhodné: zámek, Palazzo Marchesale a bezpočet kostelů s kulturními zájmy. V letní sezóně se koná mnoho kulturních a gastronomických představení. Vasto Marina je atraktivní a důležité rekreační místo s dlouhou písčitou pláží. Denní spojení k ostrovům Tremiti.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.5.2019 09:32
Mapa stránek ...