Ubytování v Itálii, Roseto degli Abruzzi (Abruzzo Molise) v apartmánu 'Casa del Mar'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 6). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu Casa del Mar, Roseto degli Abruzzi
★★★

Itálie, Abruzzo Molise, Roseto degli Abruzzi

Itálie, Abruzzo Molise, Roseto degli Abruzzi
Číslo objektu: IT4960.100.4
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it4960_100_4/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 7.213,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 32 m2 v 3. patře. Zkosený, komfortní a útulné zařízení: obývací pokoj/ložnice, výška stropu 280 - 152 cm s 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit. 1x zkosený dvoulůžkový pokoj, výška stropu 280 - 152 cm. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mraznička). Sprcha/bidet/WC. Klimatizace. Malý balkon. Výhled na moře. K dispozici: telefon (extra). Pozor prosím: vhodné pro rodiny. 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Rezidence 'Casa del Mar'. 1 km od centra Roseto degli Abruzzi, slunná poloha, 50 m od moře, 20 m plaz, přímý přístup na pláž. Společné: zahrada, bazén (20 x 9 m, hloubka 140 - 220 cm, 28.05.-10.09.). Venkovní sprcha. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, Wireless LAN [WLAN], výtah, pračka (společné, extra), půjčovna jízdních kol. Výměna povlečení (navíc- extra). Výměna ručníků (navíc- extra). Úklid na vyžádání (extra). Parkovací místo (omezený počet míst, extra), společné garáže (extra). Obchod 1 km, potraviny 1 km, supermarket 800 m, písečná pláž '50'. Cyklistická stezka 20 m. Pozor prosím: animace v sezóně. Vhodné pro rodiny, baby-výbava na dotaz. Železnice v blízkosti. Fotografie domu je jen příkladem.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Roseto degli Abruzzi:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Vesnice přímo u moře. Veškeré služby v místě.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 26.2.2018 02:38
Mapa stránek ...