Ubytování v Itálii, Citt? Sant'Angelo (Abruzzo Molise) v rekreačním domě 'Breda'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Breda, Citt? Sant'Angelo
★★★

Itálie, Abruzzo Molise, Citt? Sant'Angelo

Itálie, Abruzzo Molise, Citt? Sant'Angelo
Číslo objektu: IT4884.101.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it4884_101_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 12.149,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojová vila 110 m2 na 2 podlažích. Komfortní a vkusné zařízení: velký obývací pokoj/jídelna s otevřený krb a TV-satelit. Vstup na terasu. Kuchyně (trouba, myčka, mikrovlnka). Ve spodním patře: 2x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžko. Koupelna/bidet/WC. Terasa 45 m2, krytá. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, sejf, vysoušeč vlasů. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. 3 schody dolů do suterénu domu.
Informace o domě (rezidenci)
Citt? Sant'Angelo: Rodinný dům 'Breda'. 2 domy v komplexu, na kraji obce, 2 km od centra, 8 km od centra Montesilvano, v okrsku Contrada Brecciano, klidná, slunná poloha, 8 km od moře, 8 km plaz, v zeleni. Společné: bazén (7 x 15 m, 01.06.-30.09.). Venkovní sprcha, ping-pong. K dispozici pouze pro Vás: altán, zahradní nábytek, gril. Příjezd vede až k objektu (50 m přírodní cesta). Parkovací místo na pozemku. Obchod 2 km, potraviny 2 km, supermarket 2.5 km, restaurace 1.5 km, bar 1.5 km, písečná pláž 'Montesilvano' 10 km. Atrakce v blízkosti: Pineto 20 km, Silvi Marina 10 km, Pescara 18 km, Francavilla al Mare 25 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Objekt ref.: it4884.100.1 se nachází na stejném pozemku. Pozemek a bazén jsou vybaveny elektrickým zařízením pro rozvod vody, společné s domem IT4884.101.1, cca 10 m. Zavlažování zahrady je automatické. Zahradní pavilon pro soukromou potřebu, cca 90 m2.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Citt? Sant'Angelo:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Ležící v nadmořské výšce 317 m a 12 km od Montesilvano Marina, tato malebná vesnička ve vnitrozemí si zachovala svůj středověký charakter. K vidění: klášter San Michele datující se z 8. století se sarkofágem d'Amico di Buonamicizia, kostel San Francesco a Santa Chiara.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 26.4.2019 02:51
Mapa stránek ...