Ubytování v Chorvatsku, Senj (Kvarner) v apartmánu 'Miškulin'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 3). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu Miškulin, Senj
★★★

Chorvatsko, Kvarner, Senj

Chorvatsko, Kvarner, Senj
Číslo objektu: HR3420.105.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/hr3420_105_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 9.532,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 63 m2 v 2. patře. Obývací pokoj s TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (180 cm, v délce 200 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 190 cm). Jídelna s klimatizace. Otevřená kuchyně (2 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Topeni horkým vzduchem. Balkon 5 m2. Balkónový nábytek. Panoramatický výhled na moře a na město. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Informace o domě (rezidenci)
Vícegenerační dům 'Miškulin'. 1.4 km od centra Senj, slunná, vyvýšená poloha, 500 m od moře, 500 m plaz, ve slepé ulici. Společné: pozemek 700 m2, bazén (26 m2, hloubka 135 cm, 11.05.-28.09.). Atypický bazén. Sprcha/WC u bazénu, terasa (50 m2), zahradní nábytek, grilovací kout, dětské hřiště (skluzavka, houpačka). V domě: přístup na internet, pračka (společné, extra). Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod 250 m, supermarket 2 km, restaurace 1.5 km, oblázková pláž 500 m, pláž ke koupání 2.3 km, betonová pláž 2.3 km.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 26.4.2019 02:49
Mapa stránek ...