Ubytování v Chorvatsku, Selce (Kvarner) v apartmánu 'Patrizia Classic'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje(všechny pokoje slouží zároveň i jako ložnice). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu Patrizia Classic, Selce
★★★★

Chorvatsko, Kvarner, Selce

Chorvatsko, Kvarner, Selce
Číslo objektu: HR3350.102.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/hr3350_102_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje
(všechny pokoje slouží zároveň i jako ložnice)
Nájemní cena za ubytování od 22.802,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojová polovina dvojdomku 120 m2 na 2 podlažích. Komfortní a vkusné zařízení: jídelna s TV-satelit. 1x dvoulůžkový pokoj s TV-satelit a klimatizace. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha/WC. V horním patře: 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s TV-satelit a klimatizace. Sprcha/WC. 2x terasa krytá. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, žehlička, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (oplocený, 2 auta). Před vchodem velká krytá terasa se zahradním nábytkem a vstup do zahrady s jezírkem.
Informace o domě (rezidenci)
Pěkná, komfortní vila 'Patrizia Classic'. V obci 200 m od centra Selce, klidná, vyvýšená poloha, 300 m od moře, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 150 m2 (oplocená) rostlinami, rybník. Zahradní nábytek, gril. V domě: přístup na internet. Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod 200 m, restaurace 50 m, písečná pláž 3 km oblázková pláž, kamenitá pláž 300 m, koupaliště 500 m, pláž ke koupání 300 m.
Rezervace
Ubytování v Chorvatsku, Selce:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malá, útulná, vhodná pro rodinou rekreaci obec a letovisko s 1'400 obyvatel, na jihovýchodě regionu přímo u moře, 3 km jiho-východně od Crikvenica, 35 km jiho-východně od Rijeka. Veškeré služby v místě. Krytý bazén, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, solárium, masáže, thalassoterapie, 3 km. Další možnosti nákupu a zábavy, 3 km.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž, vhodné pro děti. Oblázková pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Kamenitá pláž. Bazén. Aquapark 3 km. Potápění, plachtění, surfování, vodní lyžování, kánoe. Tenis. Minigolf. Rybaření (s povolením). Turistické cesty, horská turistika. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole. Dětské hřiště.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 24.4.2019 11:13
Mapa stránek ...