Ubytování v Chorvatsku, Rab Rab (Kvarner) v apartmánu 'Olga'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 4). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu Olga, Rab Rab
★★★

Chorvatsko, Kvarner, Rab Rab

Chorvatsko, Kvarner, Rab Rab
Číslo objektu: HR3700.205.5
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/hr3700_205_5/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 15.700,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 110 m2, v podkroví. Pěkné a útulné zařízení: zkosený obývací pokoj/jídelna 46 m2, výška stropu 165 - 280 cm s 1x pohovka (150 cm, v délce 190 cm), TV-satelit (plochá obrazovka), klimatizace. Vstup na terasu. 1x zkosený pokoj, výška stropu 165 - 280 cm s 1x dvoulůžko (2 x 90 cm, v délce 200 cm). 1x zkosený pokoj, výška stropu 165 - 280 cm s 3x lůžko (90 cm, v délce 200 cm). Zkosená, otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar), výška stropu 165 - 280 cm. WC zvlášť, koupelna/sprcha/WC. Klimatizace (extra). Terasa 22 m2, krytá, terasa 7 m2, krytá. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Soukromý vstup.
Informace o domě (rezidenci)
Pěkný bytový dům 'Olga'. Ve čtvrti Banjol, 1 km od centra, 400 m od moře, 400 m plaz. Společné: bazén hranatý (7 x 3 m, 25 m2, hloubka 155 cm, 27.04.-05.10.). Venkovní sprcha, gril. V domě: přístup na internet. Parkovací místo u domu. Obchod 300 m, restaurace 150 m, písečná pláž, oblázková pláž, pláž ke koupání, betonová pláž 400 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Rezervace
Ubytování v Chorvatsku, Rab Rab:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Útulné, historické, rušné město s 9'000 obyvatel, v centru ostrova přímo u moře. Veškeré služby v místě. Krytý bazén, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, solárium, masáže.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti, 6 km od obce. Oblázková pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Kamenitá pláž, plážové zařízení. Skalnatá pláž. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění. Tenis. Minigolf. Rybaření (s povolením). 2 km turistické cesty. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Dětské hřiště.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.7.2019 11:05
Mapa stránek ...