Ubytování v Chorvatsku, Opatija Ika (Kvarner) v apartmánu 'Franjo'. Toto ubytování je pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 2). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu Franjo, Opatija Ika
★★

Chorvatsko, Kvarner, Opatija Ika

Chorvatsko, Kvarner, Opatija Ika
Číslo objektu: HR3101.106.2
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/hr3101_106_2/
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Nájemní cena za ubytování od 6.542,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
1-pokojová polovina dvojdomku 50 m2, jižní orientace. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm), klimatizace. Jídelna. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, elektrický kávovar) s 1x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Sprcha/WC. Klimatizace (extra). Terasa 14 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Jídelna se nachází na verandě.
Informace o domě (rezidenci)
Ika 5 km od Opatija: Bungalov 'Franjo'. 1.1 km od centra Ika, 1.5 km od centra Lovran, klidná, slunná poloha, přímo u lesa, 800 m od moře, 800 m plaz, ve slepé ulici, v zeleni. Společné: pozemek 3'000 m2, zahrada 2'500 m2 s trávníkem, ovocná zahrada. Gril. V domě: přístup na internet. Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod 1.1 km, restaurace 1.1 km, oblázková pláž 800 m, betonová pláž 950 m. Tenis 1.1 km. Pozor prosím: objekt ref.: HR3101.105.1 se nachází na stejném pozemku.
Rezervace
Ubytování v Chorvatsku, Opatija Ika:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Mondénní, historické, kouzelné letovisko s 12'700 obyvatel, v centru regionu přímo u moře, na úpatí hory hory, 12 km jiho-západně od Rijeka. V obci: supermarket, obchody, potraviny, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, bar, diskotéka, noční klub, kasino, folklórní večery, konzerty, večerní zábava, pamětihodnosti, krytý bazén, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, solárium, léčebné kúry, masáže, thalassoterapie. K tomu: lékárna, lékař. Další možnosti nákupu a zábavy, 2 - 12 km.
informace pro letní ubytování
Pláž, plážové zařízení. Oblázková pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Kamenitá pláž. Skalnatá pláž, plážové zařízení. Potápění, plachtění, surfování, vodní lyžování, kánoe. Tenis. Rybaření (s povolením). Beachvolleyball-hřiště. Turistické cesty, horská turistika. 40 km cyklistické cesty, 40 km cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol.
informace pro zimní ubytování
Vzhledem k příznivým klimatickým podmínkám je Opatija zajímavá oblast pro zdravotní turistiku. Je to překrásné místo i v zimních měsících a to především díky nádherné karnevalové oslavě v lednu a únoru.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.7.2019 04:30
Mapa stránek ...