Ubytování v Chorvatsku, Lovran (Kvarner) v rekreačním domě 'Lea'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Chorvatsku
v rekreačním domě Lea, Lovran
★★

Chorvatsko, Kvarner, Lovran

Chorvatsko, Kvarner, Lovran
Číslo objektu: HR3050.315.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/hr3050_315_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 11.401,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 65 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit. 1x zkosený pokoj, výška stropu 165 - 295 cm s 1x lůžko (90 cm, v délce 190 cm), 1x dvoulůžko (2 x 80 cm, v délce 200 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba). Sprcha/WC. V horním patře: (venkovní schodiště) zkosený obývací pokoj/jídelna, výška stropu 165 - 295 cm s TV-satelit. 1x zkosený pokoj, výška stropu 165 - 295 cm s 1x lůžko (90 cm, v délce 190 cm), 1x dvoulůžko (2 x 90 cm, v délce 190 cm). Zkosený kuchyňský kout (2 plotýnky), výška stropu 165 - 295 cm. Sprcha/WC. Malá terasa, velká terasa částéčně krytá. Zahradní nábytek. Panoramatický výhled na moře a na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Informace o domě (rezidenci)
Dvougenerační dům 'Lea', 2-podlažní. Nad Lovran, osada Opric, 2 km od centra Lovran, klidná, vyvýšená poloha, 2 km od moře, 2 km plaz, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: přírodní zahrada. Terasa, zahradní nábytek, gril. V domě: přístup na internet. Parkovací místo. Obchod 1 km, restaurace 1 km, oblázková pláž 2 km, kamenitá pláž 2 km, skalnatá pláž 2 km.
Rezervace
Ubytování v Chorvatsku, Lovran:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Historické, klidné, vhodné pro rodinou rekreaci město s 4'000 obyvatel, v centru regionu přímo u moře, na úpatí hory hory, 6 km jižně od Opatija, 20 km jiho-západně od Rijeka. Veškeré služby v místě. Krytý bazén, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, solárium, masáže, thalassoterapie, 6 - 20 km. Další možnosti nákupu a zábavy, 6 - 20 km.
informace pro letní ubytování
Oblázková pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Kamenitá pláž. Skalnatá pláž. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění. Tenis (2 km). Rybaření (s povolením). 12 km turistické cesty. 40 km cyklistické cesty, 40 km cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Dětské hřiště.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 24.4.2019 11:03
Mapa stránek ...