Ubytování v Chorvatsku, Lovran Tuliševica (Kvarner) v apartmánu 'Panorama'. Toto ubytování je pro 10 osob, k dispozici je 7 pokojů z toho jsou 4 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
!Last minute ubytování v Chorvatsku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu Panorama, Lovran Tuliševica
★★★

Chorvatsko, Kvarner, Lovran Tuliševica

Chorvatsko, Kvarner, Lovran Tuliševica
Číslo objektu: HR3053.401.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/hr3053_401_1/
Ubytování pro 10 osob, k dispozici je 7 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 23.728,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
7-pokojová polovina dvojdomku 200 m2 na 3 podlažích. Obývací pokoj/jídelna 37 m2 s otevřený krb, TV-satelit a klimatizace. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x lůžko (90 cm, v délce 200 cm), 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, elektrický kávovar). Vstup na terasu. Sedací vana/WC. Ve spodním patře: (venkovní schodiště) obývací pokoj 29 m2 s TV-satelit a DVD. Vstup na zahradu, na terasu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička) s jídelní stůl. WC zvlášť. V podkroví: 1x zkosený malý pokoj, výška stropu 90 - 220 cm se střešní okno s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 190 cm). 1x zkosený malý pokoj, výška stropu 100 - 220 cm se střešní okno s 1x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). 1x zkosený pokoj 30 m2, výška stropu 100 - 230 cm se střešní okno s 2x lůžko (90 cm, v délce 200 cm), klimatizace. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba) s jídelní stůl. Sprcha/WC. Klimatizace (extra). Balkon 20 m2, terasa 40 m2 částéčně krytá, 2x terasa 20 m2 částéčně krytá. Zahradní nábytek. Nádherný panoramatický výhled na moře a na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Informace o domě (rezidenci)
Tuliševica 5 km od Lovran: Útulný dvojdomek 'Panorama'. Nad Lovran, osada Tuliševica, klidná, slunná poloha ve svahu, 6 km od moře, 6 km plaz, ve slepé ulici, v zeleni, jižní orientace. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 1'200 m2 (oplocený), bazén kulatý (4 m průměr, hloubka 120 cm, 30.04.-25.09.). Venkovní sprcha, gril. V domě: pračka (extra). Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod 550 m, restaurace 1 km, oblázková pláž 6 km, skalnatá pláž 6 km, pláž ke koupání 6 km. Tenis 6 km.
Rezervace
Ubytování v Chorvatsku, Lovran Tuliševica:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Historické, klidné, vhodné pro rodinou rekreaci město s 4'000 obyvatel, v centru regionu přímo u moře, na úpatí hory hory, 6 km jižně od Opatija, 20 km jiho-západně od Rijeka. Veškeré služby v místě. Krytý bazén, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, solárium, masáže, thalassoterapie, 6 - 20 km. Další možnosti nákupu a zábavy, 6 - 20 km.
informace pro letní ubytování
Oblázková pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Kamenitá pláž. Skalnatá pláž. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění. Tenis (2 km). Rybaření (s povolením). 12 km turistické cesty. 40 km cyklistické cesty, 40 km cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Dětské hřiště.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.8.2017 17:39
Mapa stránek ...