Ubytování v Chorvatsku, Krk Šilo (Kvarner) v apartmánu 'SAVIC Ž.'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 3). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu SAVIC Ž., Krk Šilo
★★★

Chorvatsko, Kvarner, Krk Šilo

Chorvatsko, Kvarner, Krk Šilo
Číslo objektu: HR3240.602.3
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/hr3240_602_3/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 11.375,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojov byt 'SAVIĆ Ž. APP1/4+1', pro 4 osob, 60 m2 v 1. patře, moderní zařízení.Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit. Kouření povoleno. Internet (Wireless LAN [WLAN]). 1x pohovka.Ložnice s 1x dvoulůžko. Ložnice s 1x dvoulůžko.Kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, myčka a lednicí.Sprcha/WC.Balkon 5 m2, zahradní nábytek.Další zařízení.
Informace o domě (rezidenci)
Vícegenerační dům 'SAVIĆ Ž.'.Možnosti parkování: rezervované parkovací místo.Okolí domu: gril (ke spoluužívání).Infrastruktura a vzdálenosti: supermarket 200 m, restaurace 80 m, písečná pláž 80 m, oblázková pláž 200 m, autobusová zastávka 200 m.
Rezervace
Ubytování v Chorvatsku, Krk Šilo:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malá, vhodná pro rodinou rekreaci rybářská obec, na severovýchodě ostrova přímo u moře, 20 km severo-východně od Krk, 48 km jiho-východně od Rijeka. V obci: obchody, řeznictví, pekařství, pošta, banka, restaurace, wellness-centrum, 15 km. K tomu: lékárna, lékař. Další možnosti nákupu a zábavy, 15 - 20 km. Dopravní spojení: autobusové spojení. Doprava letadlem: letiště Rijeka (RJK), 17 km.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž. Oblázková pláž. Kamenitá pláž. Potápění, plachtění. Tenis. Rybaření (s povolením). Turistické cesty. Cyklistické cesty, půjčovna kol.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.7.2019 04:26
Mapa stránek ...