Ubytování v Chorvatsku, Rab Rab (Kvarner ostrovy) v apartmánu 'Jadranka'. Toto ubytování je pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 3). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu Jadranka, Rab Rab
★★★★

Chorvatsko, Kvarner ostrovy, Rab Rab

Chorvatsko, Kvarner ostrovy, Rab Rab
Číslo objektu: HR3700.220.3
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/hr3700_220_3/
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 11.579,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 50 m2 v 1. patře, severovýchodní orientace: obývací pokoj/jídelna 29 m2, TV-satelit, DVD a klimatizace. Vstup na balkon. 1x pokoj, 1x dvoulůžko (2 x 80 cm, v délce 200 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mraznička). Sprcha/WC. Balkon 4 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
Informace o domě (rezidenci)
Banjol 2 km od Rab: Vícegenerační dům 'Jadranka'. Klidná, slunná, vyvýšená poloha, 200 m od moře, 200 m plaz, v zeleni, východní orientace. Společné: pozemek 1'200 m2 (oplocený), louka 200 m2. Gril. V domě: pračka (společné, extra). Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod 1 km, restaurace 500 m, oblázková pláž 200 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Rezervace
Ubytování v Chorvatsku, Rab Rab:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Útulné, historické, rušné město s 9'000 obyvatel, v centru ostrova přímo u moře. Veškeré služby v místě. Krytý bazén, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, solárium, masáže.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti, 6 km od obce. Oblázková pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Kamenitá pláž, plážové zařízení. Skalnatá pláž. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění. Tenis. Minigolf. Rybaření (s povolením). 2 km turistické cesty. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Dětské hřiště.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.2.2019 18:43
Mapa stránek ...