Ubytování v Chorvatsku, Rab Barbat (Kvarner ostrovy) v apartmánu 'Travaš'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 3). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu Travaš, Rab Barbat
★★

Chorvatsko, Kvarner ostrovy, Rab Barbat

Chorvatsko, Kvarner ostrovy, Rab Barbat
Číslo objektu: HR3702.100.2
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/hr3702_100_2/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 10.093,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 65 m2 v 2. patře, jihovýchodní orientace. Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit a klimatizace. Vstup na balkon. 1x pokoj, výška stropu 140 - 260 cm s 1x dvoulůžko (2 x 90 cm, v délce 200 cm). Vstup na balkon. 1x pokoj, výška stropu 140 - 260 cm s 2x lůžko (90 cm, v délce 200 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna/bidet/WC. Balkon 6 m2, balkon 2 m2. Balkónový nábytek. Výhled na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Barbat 7 km od Rab: Vícegenerační dům 'Travaš'. Slunná poloha, 20 m od moře, 20 m plaz, ve slepé ulici, v zeleni. Společné: pozemek 900 m2. Terasa (120 m2), zahradní nábytek. V domě: přístup na internet, pračka (společné, extra). Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod 400 m, restaurace 80 m, oblázková pláž 20 m, potápěčské centrum 300 m, betonová pláž 20 m. Od domu vedou turistické / vycházkové trasy 10 m. Pozor prosím: soukromý přístav loděk, na dotaz.
Rezervace
Ubytování v Chorvatsku, Rab Barbat:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Útulné, historické, rušné město s 9'000 obyvatel, v centru ostrova přímo u moře. Veškeré služby v místě. Krytý bazén, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, solárium, masáže.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti, 6 km od obce. Oblázková pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Kamenitá pláž, plážové zařízení. Skalnatá pláž. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění. Tenis. Minigolf. Rybaření (s povolením). 2 km turistické cesty. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Dětské hřiště.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.4.2019 15:32
Mapa stránek ...