Ubytování v Chorvatsku, Krk Šilo (Kvarner) v apartmánu 'Natali'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 6). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu Natali, Krk Šilo
★★★

Chorvatsko, Kvarner, Krk Šilo

Díváte se na již starší verzi nabídky ubytování.
Pro aktuální informace přejděte prosím na:
aktuální informace o tomto ubytování ....

Chorvatsko, Kvarner, Krk Šilo
Číslo objektu: HR3240.105.3
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/hr3240_105_3/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 9.575,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 57 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna 18 m2 s TV-satelit (plochá obrazovka), klimatizace. Vstup na balkon. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko (90 cm, v délce 200 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Klimatizace (extra). Balkon 7 m2. Balkónový nábytek, odkládací místnost. Výhled na krajinu. K dispozici: žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Informace o domě (rezidenci)
Vícegenerační dům "Natali", rok výstavby 2014. 500 m od centra Šilo, klidná, slunná poloha, 500 m od moře, 550 m plaz, ve slepé ulici. Společné: pozemek 700 m2 s trávníkem 200 m2. Gril, dětské hřiště (skluzavka, houpačka). V domě: přístup na internet. Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod 550 m, restaurace 500 m, písečná pláž, pláž ke koupání 750 m, betonová pláž 550 m.
Rezervace
Ubytování v Chorvatsku, Krk Šilo:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malá, vhodná pro rodinou rekreaci rybářská obec, na severovýchodě ostrova přímo u moře, 20 km severo-východně od Krk, 48 km jiho-východně od Rijeka. V obci: obchody, řeznictví, pekařství, pošta, banka, restaurace, wellness-centrum, 15 km. K tomu: lékárna, lékař. Další možnosti nákupu a zábavy, 15 - 20 km. Dopravní spojení: autobusové spojení. Doprava letadlem: letiště Rijeka (RJK), 17 km.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž. Oblázková pláž. Kamenitá pláž. Potápění, plachtění. Tenis. Rybaření (s povolením). Turistické cesty. Cyklistické cesty, půjčovna kol.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Harakiri - nejstrmější sjezdovka v Rakousku
Kde je nejprudší sjezdovka v Rakousku? Nejstrmější sjezdovkou v Rakousku je sjezdovka Harakiri Penken v lyžařském areálu Mayrhofen v Tyrolském Zillertalu.

Image
Alpbach: sjezd podél Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13
Video z oblasti Alpbach - Wildschönau. Sjezd od horní stanice kabinové lanovky Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13.

Image
Fageralm: sjezd od Vorderer Fager do údolí (Talabfahrt)
Sjezd po modré a červené sjezdovce od Vorderer Fager (1 790 m n.m.) až do údolí do Forstau (935 m n.m.)

Image
Vysokohorská silnice Grossglockner Hochalpenstrasse
Alpská vysokohorská silnice Großglockner Hochalpenstraße vede jednou z nejkrásnějších částí národního parku Vysoké Taury (Hohe Tauern) – od střediska Fusch a osady Ferleiten na severní straně do městečka Heiligenblut na straně jižní.

Image
Cesta z Mayrhofenu přes Edelhütte na Ahornspitze
Typ na jednodenní výlet v oblasti Mayrhofenu (Zillertal). Větší část cesty, minimálně okruh k chatě Edelhütte, se dá naplánovat jako nenáročný rodinný výlet s dětmi. Další část cesty až do sedla, které je jihozápadně od 2973m vysokého vrcholu Ahornspitze, zvládnou děti také.

Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 5.6.2020 07:31
Mapa stránek ...