Ubytování v Chorvatsku, Krk Pinezići (Kvarner ostrovy) v apartmánu 'Jasna'. Toto ubytování je pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 5). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu Jasna, Krk Pinezići
★★★

Chorvatsko, Kvarner ostrovy, Krk Pinezići

Chorvatsko, Kvarner ostrovy, Krk Pinezići
Číslo objektu: HR3248.100.2
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/hr3248_100_2/
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Nájemní cena za ubytování od 7.663,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 31 m2, v přízemí: Studio, 1x pohovka pro 2 osoby (150 cm v délce 200 cm), jídelní stůl, kuchyňským koutem, TV-satelit a klimatizace. Vstup na terasu. Sprcha/WC. Terasa 10 m2 částéčně krytá. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Informace o domě (rezidenci)
Vícegenerační dům 'Jasna'. 10 km od centra Krk, 16 km od centra Malinska, klidná, slunná poloha, 400 m od moře, 400 m plaz, ve slepé ulici. Společné: pozemek 570 m2. Zahradní nábytek, gril. V domě: přístup na internet. Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod 500 m, restaurace 1 km, oblázková pláž 750 m, skalnatá pláž, betonová pláž 400 m.
Rezervace
Ubytování v Chorvatsku, Krk Pinezići:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malá obec, na západě ostrova 400 m od moře, ve svahu. V obci: potraviny, restaurace. K tomu: lékárna 11 km, lékař 11 km. Další možnosti nákupu a zábavy, 11 km. Dopravní spojení: dálnice A7 Rupa - Krk 30 km od Krk/Pinezići. Doprava letadlem: letiště Rijeka (RJK), 24 km, Pula (PUY), 150 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.4.2019 19:30
Mapa stránek ...