Ubytování v Chorvatsku, Cres Cres (Kvarner ostrovy) v apartmánu 'Marija'. Toto ubytování je pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 3). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu Marija, Cres Cres
★★

Chorvatsko, Kvarner ostrovy, Cres Cres

Chorvatsko, Kvarner ostrovy, Cres Cres
Číslo objektu: HR3530.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/hr3530_100_1/
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Nájemní cena za ubytování od 7.663,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 25 m2, v přízemí, jihozápadní orientace. Jídelna s klimatizace. 1x pokoj s 1x dvoulůžko (2 x 90 cm, v délce 190 cm), TV-satelit. Vstup na lodžii. Kuchyňský kout (2 plotýnky). Sprcha/WC. Zahradní nábytek, lodžie. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Vícegenerační dům 'Marija'. 400 m od centra, klidná, slunná, vyvýšená poloha, 300 m od moře, 300 m plaz, ve slepé ulici. Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod 250 m, restaurace 150 m, oblázková pláž, pláž ke koupání 300 m.
Rezervace
Ubytování v Chorvatsku, Cres Cres:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malé, historické, idylické letovisko, na severozápadě ostrova přímo u moře. V obci: supermarket, obchody, potraviny, řeznictví, pekařství, pošta, banka, restaurace, folklórní večery, večerní zábava, muzeum, kino. K tomu: lékárna, lékař.
informace pro letní ubytování
Pláž. Oblázková pláž. Skalnatá pláž. Potápění, plachtění. Rybaření (s povolením). Turistické cesty. Cyklistické cesty.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 24.4.2019 11:10
Mapa stránek ...