Ubytování v Chorvatsku, Plitvice (Kvarner - horské oblasti) v apartmánu 'Haus Giga'. Toto ubytování je pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu Haus Giga, Plitvice
★★★

Chorvatsko, Kvarner - horské oblasti, Plitvice

Chorvatsko, Kvarner - horské oblasti, Plitvice
Číslo objektu: HR3850.520.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/hr3850_520_1/
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 11.401,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 75 m2, v podkroví, jihozápadní orientace. Obývací pokoj/jídelna 35 m2, zkosený, výška stropu 150 - 300 cm s TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x zkosený pokoj, výška stropu 150 - 300 cm s 1x lůžko (90 cm, v délce 190 cm), 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 190 cm). Vstup na terasu. 1x zkosený pokoj, výška stropu 150 - 250 cm s 1x francouzským lužkem (180 cm, v délce 190 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba) s klimatizace. Koupelna/WC. Topení. Terasa 5 m2 částéčně krytá. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: soukromý vstup.
Informace o domě (rezidenci)
Rakovica 21 km od Plitvice: Vícegenerační dům 'Haus Giga'. V centru obce Rakovica, slunná poloha. Společné: pozemek 1'500 m2. Altán, zahradní nábytek, gril (skluzavka, houpačka). V domě: přístup na internet. Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod 270 m, restaurace 3.3 km. Atrakce v blízkosti: Rastoke 20 km, Baraćeve špilje 9 km. Známá jezera v okolí: Plitvička jezera 21 km.
Rezervace
Ubytování v Chorvatsku, Plitvice:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Národní park Plitvická jezera je jednou z největších a nejoblíbenějších přírodních památek Chorvatska. Je zařazen do světového kulturního dědictví UNESCO a nachází se v hornaté oblasti Lika, obklopené hustými lesy. Zahrnuje celkem 16 jezer oddělených travertinovými bariérami, spojených četnými zpěněnými vodopády a kaskádami. V okolí jezer je zpřístupněno asi 8 kilometrů dřevěných lávek a stezek. Proslulá, klidná, kouzelná obec, ve vnitrozemí, v pěkném prostředí, na horské terase, na samotě, idilická poloha, 134 km jižně od Zagreb, 169 km jiho-východně od Rijeka, 132 km severně od Zadar. V obci: potraviny, restaurace, pamětihodnosti.
informace pro letní ubytování
Jezero ke koupání. Turistické cesty.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 26.4.2019 08:46
Mapa stránek ...