Ubytování v Chorvatsku, Fužine (Kvarner - horské oblasti) v rekreačním domě 'Lina'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje(oba pokoje slouží i jako ložnice). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Chorvatsku
v rekreačním domě Lina, Fužine
★★★

Chorvatsko, Kvarner - horské oblasti, Fužine

Chorvatsko, Kvarner - horské oblasti, Fužine
Číslo objektu: HR2938.400.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/hr2938_400_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje
(oba pokoje slouží i jako ložnice)
Nájemní cena za ubytování od 10.280,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový dům 45 m2 na 2 podlažích. Zařízení se dřevem: jídelna s TV (plochá obrazovka), stereo přehrávač a kamna na dřevo. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 200 cm). Otevřená kuchyně (2 plotýnky, trouba). Sprcha/WC. Topení dřevem. V podkroví: otevřená galerie zkosený, výška stropu 10 - 160 cm s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 200 cm). 1x zkosený pokoj, výška stropu 10 - 160 cm s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 200 cm). K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Vrata 3 km od Fužine: Dřevěný dům 'Lina', 2-podlažní. 1.5 km od centra Vrata, slunná poloha, 37 km od moře, 2.5 km od jezera, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 4'500 m2. Zahradní nábytek, gril. V domě: přístup na internet. 500 m dlouhý, příjezd (přírodní cesta). Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod 1.5 km, restaurace 2.5 km, pekárna 2.5 km. Jízdárna 6 km, od domu vedou turistické / vycházkové trasy 100 m.
Rezervace
Ubytování v Chorvatsku, Fužine:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 730 m n.m.
Malá, útulná vesnice, na jihozápadě regionu přímo u jezera, 39 km východně od Rijeka, 24 km jižně od National park Risnjak, 14 km západně od Delnice. V obci: obchody, potraviny, řeznictví, pekařství, pošta, banka, restaurace, bar, muzeum, pamětihodnosti, krytý bazén, 15 km. K tomu: lékárna, lékař. Další možnosti nákupu a zábavy, 15 - 50 km.
informace pro letní ubytování
Pláž, 24 km od obce. Jezero ke koupání. Plachtění. Tenis (3x venkovní kurt). Rajtování. Rybaření (s povolením). Turistické cesty, horská turistika. Cyklistické cesty.
informace pro zimní ubytování
Lyžařské středisko Platak, 26 km. Bruslařská hala 15 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 20.4.2019 21:17
Mapa stránek ...