Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Ratko' - Chorvatsko (Istrie), Umag Murine. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 40 m2, v přízemí. 1x pokoj s 1x pohovka (90 cm, v délce 190 cm), 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm), TV-satelit a klimatizace. Jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (150 cm v délce 190 cm). Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Koupelna/bidet/WC. Terasa 10 m2, krytá. Zahradní nábytek. Výhled do zahrady. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Ratko, Umag Murine

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/hr2210_100_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 40 m2, v přízemí. 1x pokoj s 1x pohovka (90 cm, v délce 190 cm), 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm), TV-satelit a klimatizace. Jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (150 cm v délce 190 cm). Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Koupelna/bidet/WC. Terasa 10 m2, krytá. Zahradní nábytek. Výhled do zahrady. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Rakouská dálniční známka
Kolik stojí rakouská dálniční známka. Kam se nalepuje. Dá se koupit přes internet? Jak funguje elektronická dálniční znánka. Na kterých úsecích dálnic není potřeba. Kompletní informace o rakouských dálničních známkách.

Image
Vysokohorská silnice Grossglockner Hochalpenstrasse
Alpská vysokohorská silnice Großglockner Hochalpenstraße vede jednou z nejkrásnějších částí národního parku Vysoké Taury (Hohe Tauern) – od střediska Fusch a osady Ferleiten na severní straně do městečka Heiligenblut na straně jižní.

Image
Lyžařské středisko Sölden
Skiareál Sölden je na konci údolí Ötztal v rakouském Tyrolsku. V horní části lyžařského areálu jsou dva ledovce - strmější Rettenbach a mírný Tiefenbach. S nedostatkem sněhu zde v celé dlouhé zimní sezóně nebývá žádný problém, v každém případě spodní část lyžařského areálu může být i uměle zasněžována.

Image
3K K-ONNECTION Kaprun - Maiskogel - Kitzsteinhorn (video)
Z centra Kaprunu šesti lanovkami až na Kitzsteinhorn do výšky 3 029 metrů. Tento řetězec lanovek má celkem 12 km. Překonané převýšení 2 261 metrů je největší ve Východních Alpách.

Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.10.2019 03:46
Mapa stránek ...