Ubytování v Chorvatsku, Umag Murine (Istrie) v apartmánu 'Ratko'. Toto ubytování je pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 3). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu Ratko, Umag Murine
★★★

Chorvatsko, Istrie, Umag Murine

Chorvatsko, Istrie, Umag Murine
Číslo objektu: HR2210.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/hr2210_100_1/
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 6.915,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 40 m2, v přízemí. 1x pokoj s 1x pohovka (90 cm, v délce 190 cm), 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm), TV-satelit a klimatizace. Jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (150 cm v délce 190 cm). Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Koupelna/bidet/WC. Terasa 10 m2, krytá. Zahradní nábytek. Výhled do zahrady. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Informace o domě (rezidenci)
Murine 2 km od Umag: Vícegenerační dům 'Ratko'. Klidná poloha, 2.2 km od moře, 2.2 km plaz, v zeleni. Společné: pozemek 1'200 m2, zahrada s rostlinami a stromy, bazén (nezapuštěný) vyhřívaný (2 m2, hloubka 50 cm, 18.05.-14.09.). Dětské brouzdaliště, ping-pong, terasa (15 m2), zahradní nábytek, gril. V domě: přístup na internet. Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod 1.5 km, restaurace 300 m, pekárna 400 m, oblázková pláž 2.2 km, skalnatá pláž 2.2 km. Bazén pro společné užívání je vířivka pro 4 osoby.
Rezervace
Ubytování v Chorvatsku, Umag Murine:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Umag- malá, útulná, vhodná pro rodinou rekreaci rekreační obec, na severozápadě poloostrova přímo u moře, 30 km severně od Porec, 60 km severně od Rovinj, 93 km severně od Pula. Veškeré služby v místě. Krytý bazén, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, solárium, masáže. K tomu: lékárna, lékař.
informace pro letní ubytování
Oblázková pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Kamenitá pláž, plážové zařízení. Skalnatá pláž, plážové zařízení. Bazén. Aquapark. Potápění, plachtění, surfování, vodní lyžování. Tenis, golfové hřiště 18 jamek 10 km. Minigolf. Rajtování. Rybaření (s povolením). Paragliding. Turistické cesty, horská turistika. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Dětské hřiště, školka pro děti, zábavní park.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.7.2019 09:39
Mapa stránek ...