Ubytování v Chorvatsku, Pula Vodnjan (Istrie) v apartmánu 'Ivanka'. Toto ubytování je pro 8 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu Ivanka, Pula Vodnjan
★★★

Chorvatsko, Istrie, Pula Vodnjan

Chorvatsko, Istrie, Pula Vodnjan
Číslo objektu: HR2570.400.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/hr2570_400_1/
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 19.064,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
6-pokojová polovina dvojdomku 160 m2 na 3 podlažích, stylové a vkusné zařízení: velký obývací pokoj/jídelna 50 m2, otevřený krb a TV-satelit (plochá obrazovka). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj, 1x dvoulůžko (2 x 80 cm, v délce 200 cm). Vstup na terasu. 1x pokoj, 1x dvoulůžko (2 x 80 cm, v délce 200 cm), sprcha/WC. 1x pokoj, 2x lůžko (90 cm, v délce 200 cm). Sprcha/WC. V podkroví: obývací pokoj zkosený, výška stropu 130 - 250 cm, klimatizace. 1x zkosený pokoj, výška stropu 130 - 250 cm, 1x dvoulůžko (2 x 80 cm, v délce 200 cm). Sprcha/WC. Terasa 10 m2. Výhled na bazén a na krajinu. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Informace o domě (rezidenci)
Čabrunići 8 km od Vodnjan: Pěkný dvojdomek 'Ivanka', 3-podlažní. Klidná, slunná poloha, 15 km od moře, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 250 m2 (oplocený) s trávníkem, bazén (6 x 3 m, hloubka 140 cm, 04.05.-14.09.). Terasa (24 m2), zahradní nábytek, gril. V domě: přístup na internet. 100 m dlouhý, úzký příjezd vede až k objektu. Parkovací místo (kryté) na pozemku. Obchod 1 km, supermarket 8 km, restaurace 8 km, oblázková pláž 15 km.
Rezervace
Ubytování v Chorvatsku, Pula Vodnjan:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malé, historické město, na jihu regionu 8 km od moře, 11 km severně od Pula, 40 km od Rovinj, 24 km od Medulin. Veškeré služby v místě. K tomu: lékárna 4 km, lékař.
informace pro letní ubytování
Pláž, 8 km od obce. Oblázková pláž, 8 km od obce. Kamenitá pláž, 8 km od obce. Rybaření (s povolením).
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.4.2019 15:13
Mapa stránek ...