Ubytování v Chorvatsku, Pula Galižana (Istrie) v rekreačním domě 'Emma'. Toto ubytování je pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Chorvatsku
v rekreačním domě Emma, Pula Galižana
★★★★

Chorvatsko, Istrie, Pula Galižana

Chorvatsko, Istrie, Pula Galižana
Číslo objektu: HR2590.105.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/hr2590_105_1/
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Nájemní cena za ubytování od 5.607,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový dům 32 m2. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, 1x skládací lůžko a TV-satelit (plochá obrazovka), klimatizace. Otevřená kuchyně (2 plotýnky, trouba, mraznička). Sprcha/WC. Lehátka. K dispozici: sejf. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Galižana 5 km od Pula: Pěkný rodinný dům 'Emma'. 800 m od centra Galižana, klidná, slunná poloha, 5 km od moře. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 500 m2, zahrada s trávníkem a stromy. Terasa (5 m2), zahradní nábytek. V domě: přístup na internet. Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod 1 km, restaurace 2 km, oblázková pláž 5 km. Tenis 3 km, jízdárna 15 km, od domu vedou turistické / vycházkové trasy, cyklistická stezka 100 m.
Rezervace
Ubytování v Chorvatsku, Pula Galižana:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Staré město, na jihu poloostrova 5 km od moře, 10 km severně od Pula, 25 km jiho-východně od Rovinj. V obci: obchody, pekařství, pošta, banka. K tomu: lékárna 4 km, lékař 4 km. Další možnosti nákupu a zábavy, 4 - 10 km. Pula, 10 km. Rijeka, 100 km. Doprava letadlem: letiště Pula (PUY), 15 km, Rijeka (RJK), 125 km, Ronchi (TRS), 155 km.
informace pro letní ubytování
Pláž. Oblázková pláž, vhodné pro děti, 5 km od obce. Potápění.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.4.2019 19:23
Mapa stránek ...