Ubytování v Chorvatsku, Pula Duga uvala (Istrie) v apartmánu 'Chiara'. Toto ubytování je pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 2). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu Chiara, Pula Duga uvala
★★★

Chorvatsko, Istrie, Pula Duga uvala

Chorvatsko, Istrie, Pula Duga uvala
Číslo objektu: HR2750.205.2
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/hr2750_205_2/
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 16.822,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový byt 90 m2 v 3. patře. Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit a klimatizace. Vstup na terasu. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x dvoulůžko (2 x 80 cm, v délce 200 cm), sprcha/WC, TV-satelit a klimatizace. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 200 cm), sprcha/WC, TV-satelit a klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x dvoulůžko (2 x 80 cm, v délce 200 cm), klimatizace. Otevřená kuchyně (2 plotýnky, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Terasa 8 m2, terasa 5 m2. Zahradní nábytek. Částečný výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Klimatizace dostupná pouze přes noc, mezi 22:00 – 7:00.
Informace o domě (rezidenci)
Pavićini 2 km od Duga Uvala: Vícegenerační dům 'Chiara'. Slunná poloha, 2 km od moře, 2 km plaz. Společné: pozemek 23'000 m2 (oplocený), zahrada s trávníkem a stromy, bazén hranatý (5 x 14 m, hloubka 140 cm, 07.05.-01.10.). Sprcha/WC u bazénu, Boccia (Pétanque), terasa (30 m2), zahradní nábytek, gril. V domě: přístup na internet. Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod 150 m, restaurace 200 m, oblázková pláž 2 km, skalnatá pláž 2 km. Jízdárna 10 km.
Rezervace
Ubytování v Chorvatsku, Pula Duga uvala:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Duga Uvala se nachází v zátoce Vinjole, obklopen středomořskou zelení, krásnými plážemi, čistým modrým mořem a dlouhými promenádami. Malá, útulná, vhodná pro rodinou rekreaci rekreační zástavba, na jihovýchodě regionu přímo u moře, 3 km jiho-východně od Krnica, 20 km od Pula. Veškeré služby v místě. K tomu: lékárna 5 km, lékař 5 km. Další možnosti nákupu a zábavy, 5 - 20 km.
informace pro letní ubytování
V sousedním hotelu: různé sportovní aktivity a lázeňské služby. Oblázková pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Skalnatá pláž, 300 m od obce. Turistické cesty.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 07:23
Mapa stránek ...