Ubytování v Chorvatsku, Oprtalj (Istrie) v rekreačním domě 'Angelica'. Toto ubytování je pro 12 osob, k dispozici je 8 pokojů z toho je 6 ložnic. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Chorvatsku
v rekreačním domě Angelica, Oprtalj
★★★★★

Chorvatsko, Istrie, Oprtalj

Chorvatsko, Istrie, Oprtalj
Číslo objektu: HR2310.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/hr2310_100_1/
Ubytování pro 12 osob, k dispozici je 8 pokojů z toho je 6 ložnic
Nájemní cena za ubytování od 74.949,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
8-pokojová vila 400 m2 na 4 podlažích. Úplně renovovaná, komfortní a útulné zařízení: velký obývací pokoj/jídelna 45 m2 s TV-satelit, plochá obrazovka, DVD a klimatizace. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm), sprcha/WC, TV-satelit, plochá obrazovka a klimatizace. Velká, otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička, elektrický kávovar). WC zvlášť. Ve spodním patře: velký salón s otevřený krb a jídelní stůl. WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm), koupelna/bidet/WC, TV-satelit, plochá obrazovka a klimatizace. Vstup na balkon. 3x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm), sprcha/bidet/WC, TV-satelit, plochá obrazovka a klimatizace. Ve 2. patře: 1x velký pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm), koupelna/bidet/WC, TV-satelit, plochá obrazovka a klimatizace. Topeni horkým vzduchem. Balkon 12 m2, balkon 5 m2. Zahradní nábytek. Nádherný panoramatický výhled na krajinu a na město. K dispozici: sejf, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (oplocený).
Informace o domě (rezidenci)
Komfortní, luxusní, historická vila 'Angelica', 4-podlažní, z 19. století, renovovaný, obklopen stromy a vinicemi. Na kraji obce, klidná, slunná poloha ve svahu, 30 km od moře, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 1'900 m2 (oplocený), velká, udržovaná zahrada s trávníkem, louka k odpočinku, bazén hranatý (10 x 4 m, hloubka 150 cm, 30.03.-28.09.) s vnitřními schůdky. Venkovní sprcha, altán, terasa (80 m2), zahradní nábytek, gril. V domě: přístup na internet, sauna, wellness, bezpečnostní zařizení, pračka. Kuchař na vyžádání (extra). Snídaně na vyžádání na vyžádání (extra). Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod, restaurace 200 m, kamenitá pláž 30 km, skalnatá pláž 30 km. Pozor prosím: hlídání dětí možné (extra).
Rezervace
Ubytování v Chorvatsku, Oprtalj:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 378 m n.m.
Malá, kouzelná, sředověká obec, na severozápadě poloostrova, na vyvýšeném místě, v pěkném prostředí s pěkným výhledem, 11 km od Motovun, 30 km od Umag, 29 km od Pazin. V obci: supermarket, pekařství, restaurace. K tomu: lékárna 23 km, lékař 23 km. Další možnosti nákupu a zábavy, 11 - 30 km. Mírné středomořské klima, prosluněné svahy a náhorní plošina dává příznivé podmínky pro pěstování vína, oliv a ovoce, stejně jako pro chov skotu. V lesích je nepřeberné množství různých hub, včetně lanýžů, která je známá pro výbornou chuť a jako afrodiziakum. Tato oblast je poměrně bohatá na rostliny a zvířata, proto je vhodná pro lov.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 25.5.2019 06:30
Mapa stránek ...