Ubytování v Chorvatsku, Novigrad (Istra) (Istrie) v rekreačním domě 'Camping Kastanija'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 6). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Chorvatsku
v rekreačním domě Camping Kastanija, Novigrad (Istra)
★★★

Chorvatsko, Istrie, Novigrad (Istra)

Chorvatsko, Istrie, Novigrad (Istra)
Číslo objektu: HR2280.210.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/hr2280_210_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 12.844,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový mobilní dům 32 m2. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm v délce 190 cm), TV-satelit (plochá obrazovka), klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm), sprcha/WC. 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm, v délce 200 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, mraznička). Sprcha/WC. Terasa 18 m2, krytá. Zahradní nábytek, lehátka (2x). K dispozici: vysoká stolička pro děti (extra). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Informace o domě (rezidenci)
Camping Kastanija: Malé rekreační středisko, ideální pro pobyt s dětmi. 'Camping Kastanija', obklopen stromy. 3 km od centra Novigrad, mimo obec, klidná, slunná poloha, přímo u moře, přímo u pláže, v zeleni. Společné: pozemek 2 ha s stromy, bazén hranatý (7 x 4 m, hloubka 130 - 170 cm, 01.06.-01.10.) s vnitřními schůdky. Dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, sauna, masáže, whirlpool (vše extra), relaxační místnost, wellness pro společné využití (extra), možnosti nákupu. Parkovací místo na pozemku. Skalnatá pláž, travnatá pláž, betonová pláž 50 m. Tenis 1 km. Pozor prosím: animace v sezóně. Vhodné pro rodiny. Fotografie domu je jen příkladem.
Rezervace
Ubytování v Chorvatsku, Novigrad (Istra):
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Známá, útulná, historická obec, na západě poloostrova přímo u moře, 22 km jižně od Umag, 80 km od Pula. V obci: supermarket, obchody, potraviny, řeznictví, pekařství, pošta, banka, restaurace, folklórní večery. K tomu: lékárna, lékař.
informace pro letní ubytování
Potápění, plachtění, surfování, vodní lyžování. Tenis. Rybaření (s povolením). Paragliding, beachvolleyball-hřiště. Turistické cesty. Cesty pro túry na horském kole.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.4.2019 19:26
Mapa stránek ...