Ubytování v Chorvatsku, Medulin (Istrie) v rekreačním domě 'Camping Resort Kažela'. Toto ubytování je pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 8). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Chorvatsku
v rekreačním domě Camping Resort Kažela, Medulin
★★★★

Chorvatsko, Istrie, Medulin

Chorvatsko, Istrie, Medulin
Číslo objektu: HR2700.200.59
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/hr2700_200_59/
Ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 11.330,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Gardenia', 4-pokojový mobilní dům 34 m2. Velmi pěkné a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm v délce 190 cm), TV-satelit a klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm), sprcha/WC. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko (80 cm, v délce 200 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, mraznička). Sprcha/WC. Terasa 12 m2, krytá, jižní orientace. Zahradní nábytek, lehátka (2x). K dispozici: vysoká stolička pro děti (extra). Pozor prosím: nekuřácký byt. Teras sloneczny. Mobilní domy leží 180 m od moře a pláže.
Informace o domě (rezidenci)
Velmi pěkné rekreační středisko, ideální pro pobyt s dětmi. 'Camping Resort Kažela', obklopen stromy a loukami. 3 km od centra Medulin, mimo obec, klidná, slunná poloha, 180 m od moře, 180 m plaz, v zeleni. Společné: pozemek 110 ha s rostlinami a stromy, bazén (600 m2, 01.06.-12.09.). Atypický bazén. Dětské brouzdaliště, tenis (extra), dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, internetová kavárna, masáže (extra), biliár, herní místnost, možnosti nákupu, kiosek. Parkovací místo na pozemku. Kamenitá pláž 'Kažela' 180 m, skalnatá pláž 'Kažela' 180 m. Pozor prosím: animace v sezóně. Zařízení je v noci střeženo. Fotografie domu je jen příkladem.
Rezervace
Ubytování v Chorvatsku, Medulin:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Útulné, rušné, vhodné pro rodinou rekreaci letovisko a předměstí od Pula s 1'700 obyvatel, na jihu poloostrova přímo u moře, 10 km jiho-východně od Pula, 115 km jiho-západně od Rijeka. Veškeré služby v místě. Krytý bazén, sauna, masáže. Další možnosti nákupu a zábavy, 10 - 15 km.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Kamenitá pláž. Skalnatá pláž, plážové zařízení. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění, vodní lyžování, kánoe, veslování. Tenis. Minigolf. Rajtování. Rybaření (s povolením). Beachvolleyball-hřiště. Turistické cesty. Cyklistické cesty, 30 km cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Dětské hřiště, školka pro děti, zábavní park.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.8.2019 04:30
Mapa stránek ...