Ubytování v Chorvatsku, Medulin Ližnjan (Istrie) v apartmánu 'Apartments Ližnjan'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 2). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu Apartments Ližnjan, Medulin Ližnjan
★★★

Chorvatsko, Istrie, Medulin Ližnjan

Chorvatsko, Istrie, Medulin Ližnjan
Číslo objektu: HR2701.24.2
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/hr2701_24_2/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 8.542,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojov byt 'A2 (12109)', pro 4 osob, 37 m2, v přízemí, jednoduché zařízení.Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit a jídelní stůl. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]). 2x pohovka.Ložnice s 1x dvoulůžko.Otevřená kuchyně s 2-plotýnkový sporák.Sprcha/WC.Balkon 5 m2.Další zařízení.
Informace o domě (rezidenci)
Jednoduchý, útulný bytový dům 'Apartments Ližnjan'.Možnosti parkování: parkoviště u domu, rezervované parkovací místo. Příjezd k domu možný celoročně.Poloha: na kraji obce obce Ližnjan, slunná poloha.Okolí domu: koupaliště (ke spoluužívání, délka 8 m x šířka 4 m, otevřeno od 01.05. do 30 .09.), venkovní sprcha (ke spoluužívání), gril (ke spoluužívání).Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 300 m, potraviny 300 m, supermarket 2.5 km, restaurace 250 m, kamenitá pláž 550 m, písečná pláž 300 m, oblázková pláž 550 m, skalnatá pláž 650 m, tenis 800 m, jízdárna 1.5 km, dětské hřiště, 700 m, autobusová zastávka 650 m.
Rezervace
Ubytování v Chorvatsku, Medulin Ližnjan:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Útulné, rušné, vhodné pro rodinou rekreaci letovisko a předměstí od Pula s 1'700 obyvatel, na jihu poloostrova přímo u moře, 10 km jiho-východně od Pula, 115 km jiho-západně od Rijeka. Veškeré služby v místě. Krytý bazén, sauna, masáže. Další možnosti nákupu a zábavy, 10 - 15 km.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Kamenitá pláž. Skalnatá pláž, plážové zařízení. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění, vodní lyžování, kánoe, veslování. Tenis. Minigolf. Rajtování. Rybaření (s povolením). Beachvolleyball-hřiště. Turistické cesty. Cyklistické cesty, 30 km cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Dětské hřiště, školka pro děti, zábavní park.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 20.7.2018 14:10
Mapa stránek ...