Ubytování v Chorvatsku, Zaton (Šibenik) (Dalmácie - střed) v apartmánu 'Milenko'. Toto ubytování je pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 3). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu Milenko, Zaton (Šibenik)
★★★

Chorvatsko, Dalmácie - střed, Zaton (Šibenik)

Chorvatsko, Dalmácie - střed, Zaton (Šibenik)
Číslo objektu: HR4410.102.2
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/hr4410_102_2/
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Nájemní cena za ubytování od 6.542,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 25 m2 v 1. patře. Studio s 1x dvoulůžko (2 x 90 cm, v délce 190 cm), jídelní stůl a TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na balkon. Kuchyně (2 plotýnky, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Balkon 5 m2. Balkónový nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Informace o domě (rezidenci)
Vícegenerační dům 'Milenko'. 170 m od centra Zaton, 10 km od centra Vodice, slunná poloha, 260 m od moře, 1.4 km plaz, na ulici. Společné: pozemek 900 m2 (oplocený). Terasa (50 m2), zahradní nábytek, gril. V domě: přístup na internet. Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod 220 m, restaurace 270 m, oblázková pláž 2 km, betonová pláž 1.4 km. Atrakce v blízkosti: NP Krka 20 km.
Rezervace
Ubytování v Chorvatsku, Zaton (Šibenik):
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malá, vhodná pro rodinou rekreaci obec, v centru regionu přímo u moře, 10 km severo-západně od Sibenik, 12 km severně od Vodice, 70 km jiho-východně od Zadar. Veškeré služby, Sibenik, 10 - 12 km. V obci: potraviny, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, restaurace, bar, konzerty, pamětihodnosti. K tomu: lékárna 10 km, lékař. Další možnosti nákupu a zábavy, 10 - 12 km.
informace pro letní ubytování
Kamenitá pláž. Skalnatá pláž. Potápění, surfování, vodní lyžování, veslování. Tenis (10 km). Minigolf 10 km. Rybaření (s povolením). Turistické cesty. 5 km cyklistické cesty. Dětské hřiště.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.4.2019 21:22
Mapa stránek ...