Ubytování v Chorvatsku, Vodice (Dalmácie - střed) v rekreačním domě 'Karmela'. Toto ubytování je pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Chorvatsku
v rekreačním domě Karmela, Vodice
★★★

Chorvatsko, Dalmácie - střed, Vodice

Chorvatsko, Dalmácie - střed, Vodice
Číslo objektu: HR4400.130.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/hr4400_130_1/
Ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 16.074,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 105 m2 na 2 podlažích. Velký obývací pokoj/jídelna 45 m2 s 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit (plochá obrazovka), klimatizace. Vstup na terasu. 1x dvoulůžkový pokoj s klimatizace. 1x pokoj s 2x lůžko. Vstup na terasu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba). Koupelna/WC. Klimatizace (extra). V horním patře: 1x pokoj s 2x lůžko a klimatizace. Sprcha/WC. Terasa 40 m2 částéčně krytá. Zahradní nábytek, gril. Výhled na moře. K dispozici: pračka. Garáž.
Informace o domě (rezidenci)
Rodinný dům 'Karmela', 2-podlažní. Mimo obec, 1 km od centra, klidná, slunná, vyvýšená poloha, 500 m od moře. Společné: bazén (15 x 6 m, hloubka 125 - 135 cm, 28.04.-29.09.) s vnitřními schůdky. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 850 m2, zahrada (oplocená) s stromy, přírodní zahrada, parkovací místo u domu na pozemku. Obchod 500 m, restaurace 1 km, oblázková pláž, kamenitá pláž 500 m. Bazén pro společné užívání se nachází u sousedního bytového domu (HR4400.120), vzdáleného 20 m.
Rezervace
Ubytování v Chorvatsku, Vodice:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Vodice - malé, útulné, rušné letovisko s 10'000 obyvatel, v centru regionu přímo u moře, živá poloha, 13 km severo-západně od Sibenik, 75 km severo-západně od Split, 55 km jiho-východně od Zadar. Veškeré služby v místě. Krytý bazén, sauna.
informace pro letní ubytování
Oblázková pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Kamenitá pláž. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění, vodní lyžování, kánoe, veslování. Tenis. Minigolf. Rybaření (s povolením). 40 km turistické cesty, horská turistika. 40 km cyklistické cesty, 40 km cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Školka pro děti, zábavní park.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.4.2019 19:26
Mapa stránek ...