Ubytování v Chorvatsku, Trogir Okrug Gornji (Dalmácie - střed) v apartmánu 'Villa Pinia'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 4). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu Villa Pinia, Trogir Okrug Gornji
★★★

Chorvatsko, Dalmácie - střed, Trogir Okrug Gornji

Chorvatsko, Dalmácie - střed, Trogir Okrug Gornji
Číslo objektu: HR4910.320.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/hr4910_320_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 20.373,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 65 m2, v přízemí. Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit a klimatizace. Vstup na terasu. 1x dvoulůžkový pokoj. Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžko. Vstup na terasu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka). Sprcha/bidet/WC, WC zvlášť. Velká terasa částéčně krytá, jižní orientace. Zahradní nábytek. Nádherný výhled na moře a na bazén. K dispozici: pračka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Informace o domě (rezidenci)
Okrug Gornji (Čiovo), 6 km od Trogir: Pěkný, útulný vícegenerační dům 'Villa Pinia'. Mimo obec, 1.5 km od centra Okrug Gornji, klidná, slunná, vyvýšená poloha, 20 m od moře, 20 m plaz, v zeleni. Společné: zahrada s rostlinami, bazén hranatý (11 x 4 m, hloubka 120 - 140 cm, 25.04.-12.09.) s mořskou vodou a vnitřními schůdky. Venkovní sprcha, zahradní sezení, gril. V domě: přístup na internet, pračka. Příkrý příjezd vede až k objektu. Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod 250 m, restaurace 1.5 km, oblázková pláž 100 m, skalnatá pláž 20 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Rezervace
Ubytování v Chorvatsku, Trogir Okrug Gornji:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Trogir- známé, historické, vhodné pro rodinou rekreaci město s 13'000 obyvatel, v centru regionu přímo u moře, 20 km západně od Split, 60 km jiho-východně od Sibenik. Veškeré služby v místě. Doprava letadlem: letiště Split (SPU), 6 km.
informace pro letní ubytování
Oblázková pláž. Kamenitá pláž. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění, vodní lyžování. Tenis. Rybaření (s povolením). Turistické cesty, horská turistika. Cyklistické cesty. Dětské hřiště.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.7.2019 09:38
Mapa stránek ...