Ubytování v Chorvatsku, Trogir Arbanija (Dalmácie - střed) v apartmánu 'Šaric'. Toto ubytování je pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 2). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu Šaric, Trogir Arbanija
★★★

Chorvatsko, Dalmácie - střed, Trogir Arbanija

Chorvatsko, Dalmácie - střed, Trogir Arbanija
Číslo objektu: HR4904.101.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/hr4904_101_1/
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Nájemní cena za ubytování od 6.542,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 33 m2 v 3. patře, severní orientace. Studio zkosený, výška stropu 100 - 240 cm s 1x pohovka (80 cm, v délce 190 cm), 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 200 cm), TV-satelit (plochá obrazovka), klimatizace. Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (2 plotýnky, mikrovlnka) s jídelní stůl. Sprcha/WC. Balkon 4 m2. Balkónový nábytek. Nádherný výhled na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Informace o domě (rezidenci)
Arbanija (Čiovo) 4 km od Trogir: Bytový dům 'Šarić'. 100 m od centra Arbanija, slunná poloha, 30 m od moře, 30 m plaz. V domě: přístup na internet. Veřejné parkoviště. Obchod, restaurace 50 m, oblázková pláž 30 m. Golfové hřiště 35 km, tenis 7 km. Pozor prosím: letiště 10 km od domu.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 07:13
Mapa stránek ...