Warning: ob_start(): output handler 'ob_gzhandler' cannot be used after 'URL-Rewriter' in /httpd/html/alpy-infonet/www/0php/0page_end.php on line 495
Ubytování Šibenik Zablaće (Chorvatsko - Dalmácie - střed) v apartmánu 4503.100.2 | www.alpy.net
Ubytování v Chorvatsku, Šibenik Zablaće (Dalmácie - střed) v apartmánu 'Kuca Juric'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu Kuca Juric, Šibenik Zablaće
★★★

Chorvatsko, Dalmácie - střed, Šibenik Zablaće

Chorvatsko, Dalmácie - střed, Šibenik Zablaće
Číslo objektu: HR4503.100.2
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/hr4503_100_2/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 7.213,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 30 m2, v přízemí. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka a TV-satelit (plochá obrazovka), klimatizace. Vstup na balkon. 1x pokoj s 3x lůžko (90 cm, v délce 200 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky). Sprcha/WC. Balkon 6 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Informace o domě (rezidenci)
ZABLACE 5 km od Sibenik: Bytový dům 'Jurić', obklopen stromy. Klidná, slunná poloha, 30 m od moře, 100 m plaz, ve slepé ulici. Společné: pozemek (oplocený). Venkovní sprcha, tenis (1 x pískový povrch), osvětlený (01.01.-31.12.) (extra), gril. V rekreačním zařízení: restaurace, bar, přístup na internet. Polopenze na vyžádání na vyžádání (extra). Parkovací místo u domu. Obchod 50 m, oblázková pláž, skalnatá pláž 100 m. Sportovní centrum 1 km. Pozor prosím: soukromý přístav loděk (extra) na dotaz. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Rezervace
Ubytování v Chorvatsku, Šibenik Zablaće:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Šibenik - známé, historické, rušné město s 51'600 obyvatel, v centru regionu přímo u moře, 75 km jiho-východně od Zadar, 90 km severo-západně od Split. Veškeré služby v místě. Krytý bazén, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, solárium, masáže.
informace pro letní ubytování
Oblázková pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Kamenitá pláž. Skalnatá pláž. Bazén. Aquapark. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění, vodní lyžování, kánoe, veslování. Tenis. Minigolf. Rybaření (s povolením). Turistické cesty, horská turistika. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Dětské hřiště, školka pro děti, zábavní park.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 26.9.2017 14:49
Mapa stránek ...