Ubytování v Chorvatsku, Brač Postira (Dalmácie - střed) v apartmánu 'Drago'. Toto ubytování je pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 4). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu Drago, Brač Postira
★★★

Chorvatsko, Dalmácie - střed, Brač Postira

Chorvatsko, Dalmácie - střed, Brač Postira
Číslo objektu: HR5350.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/hr5350_100_1/
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 11.508,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 74 m2 v 1. patře. Pěkné a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna 34 m2 s 1x pohovka, TV-satelit, DVD a klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (180 cm, v délce 200 cm), klimatizace. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 200 cm), klimatizace. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička). Sprcha/bidet/WC, WC zvlášť. Terasa 10 m2, krytá. Zahradní nábytek. Výhled na moře. K dispozici: pračka.
Informace o domě (rezidenci)
Pěkný, útulný bytový dům 'Drago'. 1 km od centra Postira, klidná poloha ve svahu, 150 m od moře, 150 m plaz. Společné: pozemek (oplocený). Venkovní sprcha, terasa (50 m2), zahradní nábytek, gril. Parkovací místo u domu na pozemku, garáž (extra). Obchod 400 m, restaurace 1 km, oblázková pláž, skalnatá pláž 150 m, pláž ke koupání 300 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Rezervace
Ubytování v Chorvatsku, Brač Postira:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malá, historická obec a letovisko, na severu ostrova přímo u moře s pěkným výhledem, 10 km od Supetar. V obci: obchody, řeznictví, pekařství, pošta, banka, restaurace, bar, diskotéka, pamětihodnosti. K tomu: lékárna 10 km, lékař. Další možnosti nákupu a zábavy, 10 km.
informace pro letní ubytování
Oblázková pláž. Skalnatá pláž. Zátoka ke koupání. Tenis (5 km). Turistické cesty.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.7.2019 09:33
Mapa stránek ...