Ubytování v Chorvatsku, Brač Donji Humac (Dalmácie - střed) v rekreačním domě 'Dvori Jakšic'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Chorvatsku
v rekreačním domě Dvori Jakšic, Brač Donji Humac
★★★★

Chorvatsko, Dalmácie - střed, Brač Donji Humac

Chorvatsko, Dalmácie - střed, Brač Donji Humac
Číslo objektu: HR5342.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/hr5342_100_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 29.532,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 150 m2. Pěkné a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna 30 m2 s 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit. Vstup k zahradnímu sezení. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mraznička). Sprcha/WC. V horním patře: (venkovní schodiště) obývací pokoj 32 m2 s TV-satelit. Vstup na terasu. Zkosená jídelna, výška stropu 120 - 300 cm. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Sprcha/bidet/WC. V podkroví: 1x zkosený pokoj, výška stropu 110 - 300 cm s 1x dvoulůžko (2 x 180 cm, v délce 200 cm). 1x zkosený pokoj, výška stropu 110 - 300 cm s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm). Velká terasa 35 m2. Zahradní nábytek. Velmi pěkný panoramatický výhled na krajinu. K dispozici: dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Donji Humac 7 km od Supetar: Stará, pěkná tradiční chalupa 'Dvori Jakšić', 2-podlažní, z 17. století, renovovaný v roce 2003. V obci, klidná, slunná poloha, 7 km od moře, 7 km plaz, jihovýchodní orientace. K dispozici pouze pro Vás: pozemek (oplocený), bazén (nezapuštěný) hranatý (25 m2, hloubka 150 cm, 19.05.-29.09.). Zahradní sezení (60 m2), zahradní nábytek, grilovací kout. K dispozici: jízdní kola (2). Parkovací místo u domu. Obchod, restaurace 70 m, autobusová zastávka 100 m, oblázková pláž 7 km.
Rezervace
Ubytování v Chorvatsku, Brač Donji Humac:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Historická, klidná, kouzelná vesnice, ve vnitrozemí ostrova 7 km od moře, 7 km jižně od Supetar, 30 km severo-západně od Bol. V obci: potraviny, restaurace, bar, krytý bazén, fitness-centrum, sauna, 7 km. K tomu: lékárna 7 km, lékař 7 km. Další možnosti nákupu a zábavy, 7 km.
informace pro letní ubytování
Vodní sporty - Supetar 7 km. Oblázková pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti, 7 km od obce. Bazén 7 km. Tenis (7 km). Minigolf 7 km. Fitnessparcour 7 km. Rybaření (s povolením). Turistické cesty.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 25.5.2019 14:23
Mapa stránek ...