Ubytování v Chorvatsku, Brač Sutivan (Dalmácie - střed ostrovy) v apartmánu 'Mila'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 7). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu Mila, Brač Sutivan
★★★

Chorvatsko, Dalmácie - střed ostrovy, Brač Sutivan

Chorvatsko, Dalmácie - střed ostrovy, Brač Sutivan
Číslo objektu: HR5330.104.2
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/hr5330_104_2/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 7.850,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 32 m2 v 1. patře, severní orientace: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby (130 cm v délce 190 cm), TV-satelit (plochá obrazovka), klimatizace. Vstup na balkon. 1x pokoj, 1x dvoulůžko (2 x 80 cm, v délce 200 cm). Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mraznička). Sprcha/WC. Balkon 6 m2, balkon 1 m2. Balkónový nábytek. Výhled na bazén. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Informace o domě (rezidenci)
Vícegenerační dům 'Mila'. 400 m od centra Sutivan, klidná, slunná poloha, 190 m od moře, 190 m plaz. Společné: bazén hranatý (8 x 4 m, hloubka 170 cm, 27.04.-28.09.). Venkovní sprcha, terasa (60 m2), zahradní nábytek, gril. V domě: přístup na internet, fitness. Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod, restaurace 400 m, kamenitá pláž 300 m, skalnatá pláž 190 m.
Rezervace
Ubytování v Chorvatsku, Brač Sutivan:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malé sídliště s 760 obyvatel, na severozápadě regionu přímo u moře, 7 km západně od Supetar. V obci: potraviny, pošta, restaurace, bar, večerní zábava, muzeum, pamětihodnosti, sauna, masáže. K tomu: lékárna 7 km, lékař 7 km. Další možnosti nákupu a zábavy, 7 km.
informace pro letní ubytování
Oblázková pláž, vhodné pro děti. Kamenitá pláž. Skalnatá pláž. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění. Tenis. Rajtování. Rybaření. Turistické cesty, horská turistika, horolezectví. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Dětské hřiště.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 23.4.2019 13:01
Mapa stránek ...