Ubytování v Chorvatsku, Brač Sumartin (Dalmácie - střed ostrovy) v apartmánu 'Albatros'. Toto ubytování je pro 3 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 5). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu Albatros, Brač Sumartin
★★★

Chorvatsko, Dalmácie - střed ostrovy, Brač Sumartin

Chorvatsko, Dalmácie - střed ostrovy, Brač Sumartin
Číslo objektu: HR5375.100.6
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/hr5375_100_6/
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 4.859,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 38 m2, ve zvýšeném přízemí. Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit a klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x lůžko (80 cm, v délce 190 cm), 1x dvoulůžko (2 x 80 cm, v délce 200 cm). Otevřená kuchyně (2 plotýnky). Sprcha/WC, hydromasážní sprcha. Klimatizace (extra). Terasa 8 m2. Zahradní nábytek. Částečný výhled na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Informace o domě (rezidenci)
Pěkný bytový dům 'Albatros'. 1.4 km od centra Sumartin, klidná, slunná, vyvýšená poloha, 40 m od moře, 40 m plaz. Společné: terasa (22 m2), zahradní nábytek, gril. V domě: přístup na internet, pračka (společné). Parkovací místo (kryté) u domu na pozemku. Obchod 1.4 km, restaurace, oblázková pláž 100 m, skalnatá pláž 40 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Soukromá bojka.
Rezervace
Ubytování v Chorvatsku, Brač Sumartin:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Útulné, staré, vhodné pro rodinou rekreaci letovisko s 618 obyvatel, na jihovýchodě ostrova, 27 km východně od Bol, 37 km jiho-východně od Supetar. V obci: supermarket, řeznictví, pekařství, pošta, restaurace, folklórní večery, večerní zábava. Další možnosti nákupu a zábavy, 3 - 37 km.
informace pro letní ubytování
Oblázková pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Potápění. Rybaření (s povolením).
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 24.4.2019 11:15
Mapa stránek ...