Ubytování v Chorvatsku, Brač Sumartin (Dalmácie - střed) v apartmánu 'Albatros'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 5). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu Albatros, Brač Sumartin
★★★

Chorvatsko, Dalmácie - střed, Brač Sumartin

Díváte se na již starší verzi nabídky ubytování.
Pro aktuální informace přejděte prosím na:
aktuální informace o tomto ubytování ....

Chorvatsko, Dalmácie - střed, Brač Sumartin
Číslo objektu: HR5375.100.5
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/hr5375_100_5/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 10.842,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 55 m2, ve zvýšeném přízemí. Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit a klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj 12 m2 s 1x francouzským lužkem (2 x 90 cm, v délce 200 cm). Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x dvoulůžko (2 x 80 cm, v délce 200 cm). Otevřená kuchyně (2 plotýnky, mraznička). Sprcha/WC, hydromasážní sprcha. Klimatizace (extra). Terasa 15 m2 částéčně krytá. Zahradní nábytek. Výhled na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Informace o domě (rezidenci)
Pěkný bytový dům "Albatros". 1.4 km od centra Sumartin, klidná, slunná, vyvýšená poloha, 40 m od moře, 40 m plaz. Společné: terasa (22 m2), zahradní nábytek, gril. V domě: přístup na internet, pračka (společné). Parkovací místo (kryté) u domu na pozemku. Obchod 1.4 km, restaurace, oblázková pláž 100 m, skalnatá pláž 40 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Soukromá bojka.
Rezervace
Ubytování v Chorvatsku, Brač Sumartin:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Útulné, staré, vhodné pro rodinou rekreaci letovisko s 618 obyvatel, na jihovýchodě ostrova, 27 km východně od Bol, 37 km jiho-východně od Supetar. V obci: supermarket, řeznictví, pekařství, pošta, restaurace, folklórní večery, večerní zábava. Další možnosti nákupu a zábavy, 3 - 37 km.
informace pro letní ubytování
Oblázková pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Potápění. Rybaření (s povolením).
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Vysokohorská silnice Grossglockner Hochalpenstrasse
Alpská vysokohorská silnice Großglockner Hochalpenstraße vede jednou z nejkrásnějších částí národního parku Vysoké Taury (Hohe Tauern) – od střediska Fusch a osady Ferleiten na severní straně do městečka Heiligenblut na straně jižní.

Image
Cesta z Mayrhofenu přes Edelhütte na Ahornspitze
Typ na jednodenní výlet v oblasti Mayrhofenu (Zillertal). Větší část cesty, minimálně okruh k chatě Edelhütte, se dá naplánovat jako nenáročný rodinný výlet s dětmi. Další část cesty až do sedla, které je jihozápadně od 2973m vysokého vrcholu Ahornspitze, zvládnou děti také.

Image
Záhadná hora Kailas
Kailas je asi nejzáhadnější horou na světě. Je opředena množstvím mýtů a legend. Zatím na ni nevystoupil žádný horolezec. Kailas měří 6714 metrů (podle čínských měření), místní lidé ale tvrdí, že hora má výšku jen 6666 metrů a na vrcholu je údajně...

Image
Fageralm: sjezd od Vorderer Fager do údolí (Talabfahrt)
Sjezd po modré a červené sjezdovce od Vorderer Fager (1 790 m n.m.) až do údolí do Forstau (935 m n.m.)

Image
Lyžařské středisko Sölden
Skiareál Sölden je na konci údolí Ötztal v rakouském Tyrolsku. V horní části lyžařského areálu jsou dva ledovce - strmější Rettenbach a mírný Tiefenbach. S nedostatkem sněhu zde v celé dlouhé zimní sezóně nebývá žádný problém, v každém případě spodní část lyžařského areálu může být i uměle zasněžována.

Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 7.6.2020 01:58
Mapa stránek ...