Ubytování v Chorvatsku, Brač Postira (Dalmácie - střed ostrovy) v apartmánu 'Lozna Residence'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 6). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu Lozna Residence, Brač Postira
★★★★

Chorvatsko, Dalmácie - střed ostrovy, Brač Postira

Chorvatsko, Dalmácie - střed ostrovy, Brač Postira
Číslo objektu: HR5350.104.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/hr5350_104_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 20.186,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 64 m2 v 3. patře, východní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (200 cm v délce 200 cm), TV-satelit (plochá obrazovka), klimatizace. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm), klimatizace. Otevřená kuchyně (trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Topeni horkým vzduchem. Balkon 9 m2. Balkónový nábytek. Pěkný výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký dům.
Informace o domě (rezidenci)
Vícegenerační dům 'Lozna Residence'. 900 m od centra Postira, slunná, vyvýšená poloha, 260 m od moře, 260 m plaz, ve slepé ulici. Společné: pozemek 400 m2. V domě: přístup na internet. Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod 420 m, restaurace 900 m, oblázková pláž 260 m.
Rezervace
Ubytování v Chorvatsku, Brač Postira:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malá, historická obec a letovisko, na severu ostrova přímo u moře s pěkným výhledem, 10 km od Supetar. V obci: obchody, řeznictví, pekařství, pošta, banka, restaurace, bar, diskotéka, pamětihodnosti. K tomu: lékárna 10 km, lékař. Další možnosti nákupu a zábavy, 10 km.
informace pro letní ubytování
Oblázková pláž. Skalnatá pláž. Zátoka ke koupání. Tenis (5 km). Turistické cesty.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 07:15
Mapa stránek ...