Ubytování v Chorvatsku, Zadar (Dalmácie - sever) v apartmánu 'Diklan'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu Diklan, Zadar
★★★

Chorvatsko, Dalmácie - sever, Zadar

Chorvatsko, Dalmácie - sever, Zadar
Číslo objektu: HR4100.168.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/hr4100_168_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 25.606,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojová polovina dvojdomku 100 m2 na 2 podlažích, jihozápadní orientace. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (180 cm, v délce 200 cm), koupelna/WC. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 200 cm). Vstup na terasu. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm, v délce 200 cm). Sprcha/WC. V horním patře: obývací pokoj/jídelna 40 m2, zkosený, výška stropu 170 - 220 cm s TV-satelit (plochá obrazovka), klimatizace. Vstup na terasu. Zkosená, otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička), výška stropu 170 - 220 cm. WC zvlášť. Terasa 4 m2, krytá, terasa 10 m2. Zahradní nábytek, gril (zahradní gril mobilní). Výhled do dálky na moře a na město. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Informace o domě (rezidenci)
Dvojdomek 'Diklan', 2-podlažní. Ve čtvrti Plovanija, 3.5 km od centra, slunná, vyvýšená poloha, 2.2 km od moře, 3.5 km plaz. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 100 m2. Zahradní nábytek. V domě: přístup na internet, pračka. Parkovací místo (2 x) u domu na pozemku. Obchod 1.5 km, restaurace 2.5 km, oblázková pláž 3.5 km. Tenis 3.5 km. Přízemí je uzavřené a neobývané.
Rezervace
Ubytování v Chorvatsku, Zadar:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Zadar - historické, rušné, vhodné pro rodinou rekreaci město s 80'000 obyvatel, v centru regionu přímo u moře, dopravně výhodná poloha. Veškeré služby v místě.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Oblázková pláž, vhodné pro děti. Kamenitá pláž. Skalnatá pláž. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění, vodní lyžování, kánoe, veslování. Tenis. Minigolf. Rajtování. Rybaření (s povolením). Paragliding. Turistické cesty, horská turistika. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Dětské hřiště, školka pro děti, zábavní park.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 05:18
Mapa stránek ...