Ubytování v Chorvatsku, Zadar (Dalmácie - sever) v rekreačním domě 'Janamari'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Chorvatsku
v rekreačním domě Janamari, Zadar
★★★

Chorvatsko, Dalmácie - sever, Zadar

Chorvatsko, Dalmácie - sever, Zadar
Číslo objektu: HR4100.118.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/hr4100_118_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 46.913,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 95 m2, jižní orientace. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna 35 m2 s panoramatickým oknem s 1x pohovka pro 2 osoby, mezinárodní TV kanály, plochá obrazovka, stereo přehrávač a klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x dvoulůžko (180 cm, v délce 200 cm), TV-satelit (plochá obrazovka). 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x lůžko (80 cm, v délce 200 cm), TV (plochá obrazovka). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička). Koupelna/WC. Terasa 45 m2. Zahradní nábytek, gril (zahradní gril mobilní), lehátka. Výhled na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Informace o domě (rezidenci)
Rodinný dům 'Janamari'. Ve čtvrti Diklo, 6 km od centra, slunná, vyvýšená poloha, 50 m od moře, 50 m plaz. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 300 m2 (oplocený), bazén hranatý (5 x 4 m, hloubka 140 cm, 23.06.-22.09.) s vnitřními schůdky. V domě: přístup na internet, pračka. Parkovací místo u domu. Obchod, restaurace 150 m, písečná pláž 2.5 km oblázková pláž 2.5 km, pláž ke koupání 2.5 km, betonová pláž 70 m. Tenis 100 m, sportovní centrum 150 m.
Rezervace
Ubytování v Chorvatsku, Zadar:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Zadar - historické, rušné, vhodné pro rodinou rekreaci město s 80'000 obyvatel, v centru regionu přímo u moře, dopravně výhodná poloha. Veškeré služby v místě.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Oblázková pláž, vhodné pro děti. Kamenitá pláž. Skalnatá pláž. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění, vodní lyžování, kánoe, veslování. Tenis. Minigolf. Rajtování. Rybaření (s povolením). Paragliding. Turistické cesty, horská turistika. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Dětské hřiště, školka pro děti, zábavní park.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.4.2019 19:32
Mapa stránek ...