Ubytování v Chorvatsku, Starigrad-Paklenica (Dalmácie - sever) v rekreačním domě 'Mare'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Chorvatsku
v rekreačním domě Mare, Starigrad-Paklenica
★★

Chorvatsko, Dalmácie - sever, Starigrad-Paklenica

Chorvatsko, Dalmácie - sever, Starigrad-Paklenica
Číslo objektu: HR4000.401.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/hr4000_401_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 18.877,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 60 m2, jihozápadní orientace. Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit (plochá obrazovka), klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x dvoulůžko (2 x 90 cm, v délce 200 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 200 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mraznička). Sprcha/WC. Terasa 24 m2, východní orientace, terasa 25 m2, západní orientace. Zahradní nábytek, gril (zahradní gril mobilní), lehátka. Výhled na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (oplocený). 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Seline 3 km od Starigrad-Paklenica: Rodinný dům 'Mare', obklopen stromy. 1 km od centra Seline, samostatně stojící, klidná poloha, 150 m od moře, 150 m plaz. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 1'000 m2 (oplocený), zahrada s trávníkem a stromy. Venkovní sprcha, zahradní nábytek (houpačka). V domě: přístup na internet. Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod 1 km, restaurace 1 km, oblázková pláž, kamenitá pláž 150 m.
Rezervace
Ubytování v Chorvatsku, Starigrad-Paklenica:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malá, útulná, vhodná pro rodinou rekreaci obec a letovisko s 1'900 obyvatel, na severu regionu přímo u moře, na úpatí hory hory, 40 km severo-východně od Zadar. Veškeré služby v místě. Krytý bazén, wellness-centrum, sauna, solárium, masáže. Další možnosti nákupu a zábavy, 40 km.
informace pro letní ubytování
Oblázková pláž, délka 1 km, vhodné pro děti. Kamenitá pláž. Bazén. Tenis. Minigolf. Rybaření (s povolením). Turistické cesty, horská turistika, horolezectví. Cyklistické cesty. Dětské hřiště, školka pro děti.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.4.2019 19:27
Mapa stránek ...