Ubytování v Chorvatsku, Petrčane (Dalmácie - sever) v apartmánu 'Sandra'. Toto ubytování je pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 3). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu Sandra, Petrčane
★★★

Chorvatsko, Dalmácie - sever, Petrčane

Díváte se na již starší verzi nabídky ubytování.
Pro aktuální informace přejděte prosím na:
aktuální informace o tomto ubytování ....

Chorvatsko, Dalmácie - sever, Petrčane
Číslo objektu: HR4080.120.3
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/hr4080_120_3/
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Nájemní cena za ubytování od 5.689,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 18 m2, v přízemí, pěkné a moderní zařízení: 1x pokoj, 2x lůžko, jídelní stůl a TV-satelit. Vstup na terasu. Kuchyňský kout (2 plotýnky). Sprcha/WC. Malá terasa krytá. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
Informace o domě (rezidenci)
Pěkný třígenerační dům "Sandra". Mimo obec, 1 km od centra Petrcane, klidná poloha, 150 m od moře, 150 m plaz, v zeleni. Společné: gril. Parkovací místo u domu. Obchod 1 km, restaurace 100 m, oblázková pláž 400 m, skalnatá pláž 150 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Rezervace
Ubytování v Chorvatsku, Petrčane:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malá, útulná, vhodná pro rodinou rekreaci rybářská obec, v centru regionu přímo u moře, 15 km severně od Zadar, 16 km jižně od Nin. V obci: potraviny, boutique, pošta, restaurace, bar, diskotéka, folklórní večery, večerní zábava, muzeum, pamětihodnosti, krytý bazén, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, solárium, masáže. K tomu: lékárna 15 km, lékař 15 km. Další možnosti nákupu a zábavy, 10 - 15 km.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž, vhodné pro děti. Oblázková pláž, vhodné pro děti. Kamenitá pláž. Skalnatá pláž. Zátoka ke koupání. Potápění, plachtění, surfování, vodní lyžování, kánoe, veslování. Tenis. Rybaření (s povolením). Turistické cesty. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole. Dětské hřiště.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
3K K-ONNECTION Kaprun - Maiskogel - Kitzsteinhorn (video)
Z centra Kaprunu šesti lanovkami až na Kitzsteinhorn do výšky 3 029 metrů. Tento řetězec lanovek má celkem 12 km. Překonané převýšení 2 261 metrů je největší ve Východních Alpách.

Image
Alpbach: sjezd podél Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13
Video z oblasti Alpbach - Wildschönau. Sjezd od horní stanice kabinové lanovky Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13.

Image
Harakiri - nejstrmější sjezdovka v Rakousku
Kde je nejprudší sjezdovka v Rakousku? Nejstrmější sjezdovkou v Rakousku je sjezdovka Harakiri Penken v lyžařském areálu Mayrhofen v Tyrolském Zillertalu.

Image
Vysokohorská silnice Grossglockner Hochalpenstrasse
Alpská vysokohorská silnice Großglockner Hochalpenstraße vede jednou z nejkrásnějších částí národního parku Vysoké Taury (Hohe Tauern) – od střediska Fusch a osady Ferleiten na severní straně do městečka Heiligenblut na straně jižní.

Image
Fageralm: sjezd od Vorderer Fager do údolí (Talabfahrt)
Sjezd po modré a červené sjezdovce od Vorderer Fager (1 790 m n.m.) až do údolí do Forstau (935 m n.m.)

Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 26.5.2020 13:40
Mapa stránek ...