Ubytování v Chorvatsku, Pag Mandre (Dalmácie - sever) v apartmánu 'Barbara'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 3). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu Barbara, Pag Mandre
★★

Chorvatsko, Dalmácie - sever, Pag Mandre

Chorvatsko, Dalmácie - sever, Pag Mandre
Číslo objektu: HR3940.101.4
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/hr3940_101_4/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 5.867,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 40 m2 v 2. patře, jižní orientace. Účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV-satelit a klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (150 cm, v délce 200 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Otevřená kuchyně (2 plotýnky, mraznička). Sprcha/WC. Klimatizace (extra). Terasa 20 m2, krytá. Zahradní nábytek. Výhled na moře.
Informace o domě (rezidenci)
Pěkný vícegenerační dům 'Barbara'. 5 byty v domě. V obci Mandre, 14 km od centra Pag, 14 km od centra Novalja, klidná, slunná poloha, 300 m od moře, 300 m plaz, jižní orientace. Společné: venkovní sprcha, gril, parkovací místo u domu. Obchod, restaurace 200 m, kamenitá pláž 300 m. Skupiny mládeže jen na dotaz. Upozornění: v objektu je nutno dodržovat klid.
Rezervace
Ubytování v Chorvatsku, Pag Mandre:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malá obec a letní rekreační středisko, na jihozápadě ostrova, na samotě poloha, 12 km jiho-východně od Novalja, 15 km severo-západně od Pag, 70 km severo-západně od Zadar. V obci: potraviny, pekařství, restaurace, bar. K tomu: lékárna 12 km, lékař 12 km. Další možnosti nákupu a zábavy, 12 - 15 km.
informace pro letní ubytování
Kamenitá pláž. Skalnatá pláž. Zátoka ke koupání. Aquapark 'Pag', 15 km. Letní sporty, 12 - 15 km. Rybaření (s povolením). Turistické cesty. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.7.2019 17:19
Mapa stránek ...