Ubytování v Chorvatsku, Novigrad (Zadar) (Dalmácie - sever) v rekreačním domě 'Pisak'. Toto ubytování je pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Chorvatsku
v rekreačním domě Pisak, Novigrad (Zadar)
★★

Chorvatsko, Dalmácie - sever, Novigrad (Zadar)

Chorvatsko, Dalmácie - sever, Novigrad (Zadar)
Číslo objektu: HR4013.122.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/hr4013_122_1/
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Nájemní cena za ubytování od 7.663,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový bungalov 36 m2. Jednoduché a účelné zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1 x 1 lůžka nad sebou (90 cm, v délce 200 cm), 1x francouzským lužkem (190 cm, v délce 200 cm), jídelní stůl, TV-satelit a klimatizace. Kuchyňský kout (2 plotýnky). Sprcha/WC. Terasa 10 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek, gril (zahradní gril mobilní). Pěkný výhled na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: soukromý přístav loděk. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
RIBNICA 15 km od Novigrad: Bungalov, ideální pro pobyt s dětmi. 'Pisak'. 7 km od centra Obrovac, klidná, slunná poloha, 50 m od moře, 50 m plaz, jižní orientace. K dispozici pouze pro Vás: zahrada s trávníkem 50 m2. Venkovní sprcha. V domě: přístup na internet. Parkovací místo u domu. Obchod 100 m, restaurace 500 m, písečná pláž 50 m.
Rezervace
Ubytování v Chorvatsku, Novigrad (Zadar):
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Se nachází na pobřeží tzv. Novigradského moře, uzavřené a mělké zátoce severovýchodně od Zadaru s ústím řeky Zrmanja. Pobřeží oplývá velkým množstvím mušlí a ústřic. K hlavní zajímavosti této oblasti patří krásné, malebné údolí řeky Zrmanja s jeho impozantním kaňonem (rafting), bohatá gastronomická nabídka (jehněčí, šunka, víno ), se možnosti rybolovu v okolí, stejně jako řada kulturních a historických památek. Atraktivní jsou také výlety do národního parku Paklenica a Zadar. Novigrad - malá, klidná rybářská obec s 2'400 obyvatel, na severu regionu přímo u moře, 27 km východně od Zadar, 10 km jiho-východně od Posedarje. V obci: potraviny, pekařství, pošta, banka, restaurace, bar, folklórní večery, večerní zábava. K tomu: lékárna 6 km, lékař. Další možnosti nákupu a zábavy, 10 - 27 km.
informace pro letní ubytování
Oblázková pláž, vhodné pro děti. Kánoe, rafting. Rybaření (s povolením). Turistické cesty, horská turistika. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.4.2019 19:27
Mapa stránek ...