Ubytování v Chorvatsku, Molat Brgulje (Dalmácie - sever) v apartmánu 'Agneza'. Toto ubytování je pro 7 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu Agneza, Molat Brgulje
★★★

Chorvatsko, Dalmácie - sever, Molat Brgulje

Chorvatsko, Dalmácie - sever, Molat Brgulje
Číslo objektu: HR4141.102.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/hr4141_102_1/
Ubytování pro 7 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 13.083,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 100 m2 v 1. patře. Velký obývací pokoj/jídelna 50 m2 s TV-satelit a klimatizace. Vstup na terasu. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (180 cm, v délce 200 cm). 1x pokoj s 1x lůžko (90 cm, v délce 200 cm), 1x francouzským lužkem (180 cm, v délce 200 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mraznička). WC zvlášť, koupelna/sprcha/WC. Terasa 50 m2. Zahradní nábytek. Velmi pěkný výhled na moře.
Informace o domě (rezidenci)
Dvougenerační dům 'Agneza'. Klidná, slunná poloha, 20 m od moře, 20 m plaz. Společné: gril, parkovací místo u domu. Obchod 300 m, restaurace 100 m, oblázková pláž, kamenitá pláž, skalnatá pláž 20 m.
Rezervace
Ubytování v Chorvatsku, Molat Brgulje:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Molat je ostrov v severní části zadarského souostroví. Ostrov má četné zátoky, kanály, pláže a jeskyně. Jednou denně spojuje Molat s Zadarem trajektová linka. Za pár dní si můžete prohlédnout celý ostrov během několika hodin chůze a je to skutečný ráj pro milovníky přírody. Místa Molat, Brgulje a Zapuntel se nacházejí ve vnitřní části ostrova. Nejkrásnější pláže ostrova se nachází v nejznámějším místě Brgulje. Molat je idylická, klidná, vhodná pro rodinou rekreaci osada, na jihozápadě ostrova přímo u moře, 3 km severo-západně od Molat. V obci: potraviny, restaurace.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 25.5.2019 22:08
Mapa stránek ...